Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi a vélemnyetek erről a...

Mi a vélemnyetek erről a kettős öngyilkosságról amit a 2 lány a napokban elkövetett?

Figyelt kérdés
Engem ledöbbentett,mi vihette rá őket,hisz előttük volt az élet :O
2011. júl. 5. 09:34
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

és még ráadásul okosak is voltak, szép módszer amit választottak

az lehet, hogy előttük volt az élet, viszont nem gondolták úgy, hogy jó lehet, hogy boldogok lehetnek

mondjuk csak saját magamról tudok nyilatkozni, nem tudom milyen volt az életük, az érzelmi világuk

2011. júl. 5. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
Nekem az a véleményem, h a mai fiatalok nem is igazán értékelik az életet! Ez anno biztos, h nem volt annyira elterjedt. Rosszabb a problémamegoldó képességük és a legegyszerűbb utat választják: megfutamodnak. Persze, nem tudhatjuk, mi állt a háttérben. Lehet, h rossz volt a családdal való kapcsolatuk - és ez elég komoly ok lehet. Amikor tizenéves voltam, én is voltam baromi elkeseredett, de az jellemzően valami manus miatt volt. Lelki hullámvasutazás:) Szerencsére, mindig találtam olyan értelmes dolgot, ami túllendített a gyakran hónapokig tartó letargiámból. Arról nem is beszélve, h ezeken a lelki problémákon szükségszerűen végig kell mennie mindenkinek az élete folyamán. Csak van, aki nem tudja megfelelően kezelni, mert nincs mögötte biztos lelki támaszt nyújtó háttér.
2011. júl. 5. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
A generációmat megfertőzte egy vírus, és ezt nevezik a médiának. Ha egy chat-en, fórumon veszekszel, egyszerűbb rányomni az "X"-re és annyiban hagyni. (tudom, paradoxon, mert akkor már alapból nem veszekszel.) Ugyanez történik itt is, csak itt már a valóságban. Egyszerűbb megfutamodni egy konfliktus, vagy egy probléma elől, mint megoldani azt. A probléma megoldó készségünk egyenlő a 0-val. Persze tisztelet a kivételnek. Szerintem itt is ez történt. Az iskolában, vagy a munkahelyen ők voltak a gyenge láncszem és rájuk hárult az összes munka, vagy őket csesztette mindenki (huszonéveseknél is van ilyen, hogy szekálják egymást az iskolában). De legalább tanultak kémiát, és tudták hogyan állítsák elő a mustárgázt, de azt is tudhatták volna, hogy ez szörnyű kínokkal jár. Nézzük ennek is a jó oldalát, túlnépesedés van a földön, kis teherrel kevesebb a föld számára. A rossz oldala; talán egy forradalmasítótól szabadultunk meg. Ki tudja? Minden esetre, részvétem a családoknak.
2011. júl. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is ledöbbentem, és kíváncsi lennék az okra...

Ha már ott vannak ketten, akkor együtt erősebbek, ott vannak támasznak, hisz mindketten átélték azt, ami ide vezetett.

El tudnak menni onnan, kezdeni valami mást. Persze, hogy nehéz elindulni, és könnyebb ezt az utat választani.

Az a baj, hogy ilyenkor a teljes reménytelenség és kilátástalanság uralkodik az emberen, és meg van róla győződve, hogy a jövő ugyanilyen rossz lesz, mint a jelen. Ezért adhatják fel.

2011. júl. 5. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

én is úgy gondolom hogy a jövőm ugyanolyan sz*r lesz,mint a jelenem,de soha semmiképp nem vetnék véget az életemnek.

jah és 24/L

2011. júl. 5. 14:38
 6/7 anonim ***** válasza:

Az a baj, hogy a sok marha, kretén akik felteszik egy honlapra, hogy hogyan legyen valaki öngyilkos, és még bíztatják is Őket, azok is nagyon nagy hatással vannak rájuk, szóal azokat is jól seggbe kéne rúgni, igazándiból börtönnek kéne járnia ezért is, mert öngyilkosságra való felbújtás vádjával vagy nemtom. De ki kéne ezeknek is találni valamit.


Mert ugye ezek a lányok is a netről szedték ezt a fajta öngyilkosssági módszert. És a szülők? Én is olvastam a cikket és már egyszer volt öngyilkossági kísérlete az egyiküknek, Őrá miért nem figyeltek?

hm?


Felháborítónak tartom, hogy ilyen megtörténhet orvosi kezelés meg miegymás alatt és azt is, hogy pár unatkozó suttyó ilyen praktikákkal még tippeket tesz fel a netre, mintha ez teljesen természetes és okos megoldás lenne a problémára! A fiataokat meg egyszerűen nem értem, miért nem kértek segítséget?! Ha kértek, miért nem segített nekik senki? Na szóal lenne itt mit nyomozni!

22/N

2011. júl. 7. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Az a véleményem, h megszívták. (a klórgázt, mivel kénhidrogén helyett azt fejlesztettek)

Kár értük. Mondjuk régen én is sokan tervezgettem az öngyilkosságot.

2011. júl. 7. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!