Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért nem merek lányokkal...

Miért nem merek lányokkal ismerkedni, beszélni velük ha van lehetöségem?

Figyelt kérdés
16,5/f vagyok. Most voltam szüleimmel nemrég nyaralni, és ott a szálláson 1 nappal késöbb megérkezett egy család 2 lánnyal, egyik 19 éves, másik 16 éves volt. A 2 apartmannak mindkettönek 1 erkélye volt, de ez a két erkély nem volt elválasztva. És amikor ök, a 2 lány kártyázott nem mertem kimenni hozzájuk ismerkedni. Hanem mindig a szobámban voltam. Egyik nap találkoztunk is velük, de csak szüleink beszélgettek. A kisebb lányuk is ott volt, nagyon csinos volt, mégsem mentem ismerkedni, pedig lehet jól is jöttünk volna. Egyébként nekem nincs testvérem, nincs egy olyan valaki akivel ilyenkor együtt mennék ismerkedni föleg csinos lányokhoz. Egyedül meg a leírt eset zajlik.
2011. júl. 6. 17:46
 1/2 anonim válasza:

szevasz! talán azért nem mertél odamenni mer gépelőttülős vagy és az teljesen kiiktatja az ember önbizalmát ha arról van szó hogy "élőben" tehát az egyik ok sztem az msn meg a f@szbuk...a másik meg hogy nincs olyan haverod akivel elmehetnétek...hát szerezz egyet és ne csak a net előtt ülj egész nap (megjegyzem olyanom nekem sincs akivel elmehetnék csajozni...ezért inkább elmegyek egyedül)na csak ennyit

Béke!

2011. júl. 6. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
De van egy nagyon jó haverom, de ö nem velünk nyaral.
2011. júl. 6. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!