Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nem érzitek erőltetettnek az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzitek erőltetettnek az internetes társkeresést? Képtelen vagyok interneten ismerkedni, olyan személytelennek érzem az egészet, de más lehetőségem meg alig van. Hiányzik az, hogy előtte lássam, hogy viselkedik, mozog . A hangja stb.

Figyelt kérdés
2011. febr. 11. 08:47
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
De igen. Csak gyakran a szükség nagy úr...
2011. febr. 11. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Nekem 1-2x volt rá szükségem és nem jött be akkor se a dolog olyan szinten, hogy kontaktusba se kerültem a másik személlyel
2011. febr. 11. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 bix ***** válasza:
stílus függő. van aki visszahúzódott, és neki ez megfelel. nekem meg ha tetszik valaki odamegyek és bepróbálom, ha nem hát nem, én pl soha nem ismerkedtem neten, és nem is tevezem. tényleg személytelen, semmitmondó, és a fele szerintem kamu is...
2011. febr. 11. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Én nem tartom rossznak az internetes társkeresést, de nekem sosem sikerült, az összes barátnőmet valami nagy rendezvényen szedtem össze... De én így most jól elvagyok :)
2011. febr. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

Jelenlegi "páromat" így ismertem meg :)


Hangja-Van mikrofon, képet láttam róla ő is így van velem, kedves, aranyos jóravaló lányka akit mellesleg nem zavar h 3évvel idősebb nálam :D (L)


Szerintem egáltalán nem erőltetett, épp ellenkezőleg, sokkal könnyebb, ha nem kell (egyenlőre) személyesen beszélned vele, bár már rohadtul hiányzik nekem is hogy végre láthassam személyesen is.. (közel 350km-re élünk egymástól, neszeneked :S)

2011. febr. 11. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
De, annak éreztem mindig is, viszont volt egy időszak, amikor jól esett neten ismerkedni, ennek az eredménye, hogy most egy olyan sráccal vagyok fél éve, akit neten ismertem meg. Amúgy szerintem nagyon kicsi az esélye, hogy tényleg két összeillő ember gabalyodjon össze, de nem kizárt.
2011. febr. 11. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

OFF

350 km-es távolságból minden lány jóravaló.

ON

Nem erőltetett, de nem is természetes. Nincs azonnali válaszreakció, tehát nem tudom mit kellene magamból megmutatni. Élőben ez sokkal egyszerűbb. Egy smiley pedig nem közös nevetés...

Abban látom a problémát, hogy a társkeresőkön nem társat keresnek. Nekem volt pár randim, de a legtöbbről elmenekültem volna.

2011. febr. 11. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
(27/F) Én neten ismertem meg a nagy Szerelmem, aki mára a menyasszonyom és jön a baba. Ha nincs az internet, valószínűleg sosem találkozunk, mert egész más körökben mozogtunk, még ha 60km-re laktunk is egymástól. Na persze lehet, hogy sok a kamu, de mint az életben mindenhez, ehhez is kitartás kell.
2011. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 Fülünyúl ***** válasza:

Kedves kérdező,


Ez hülyeség. Ugyanúgy lehet ismerkedni. Manapság mindenkinek vannak fotói (akinek nincs ott valami gáz van), levelezésből érezni a stílusát, gondolkodásmódját, és a voiceover programok segítségével ingyen hallhatjátok egymás hangját is. Ráadásul nem kell elhúzni ezeket a dolgokat és a lányok nem is húzzák el, sőt ők maguk szokták kérni az élő találkozót ha pár levélváltás vagy beszélgetés után szimpatikusnak találnak. Élőben meg ugyanúgy ott van és eldőlhet minden.

Sőt, talán még jobb is, hogy már előre kicsit megismerheted, így előre látod, hogy mennyire jön be a jelleme, gondolkodásmódja. Amit élőben első pillantásra ugye nem látsz, ott ugyanúgy kell pár beszélgetés mire megismered valamennyire. A folyamat ugyanaz, csak kicsit megfordítva: neten előbb látod a jellemét aztán a mozgását, élőben pedig előbb mozog, aztán beszél.

2011. febr. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem ez úgy kiküszöbölhető, hogy minél előbb találkoztok. A mostani barátomat is interneten ismertem meg, igaz nem társkeresőn, és nem is ilyen céllal, hanem tök véletlenül, de 2 hét után találkoztunk, szóval személyesen folytatódott a dolog. Az meg hogy hol bukkansz rá, nem mindegy?
2011. febr. 11. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!