Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért "nehezedik" el a szemhéj...

Miért "nehezedik" el a szemhéjunk ha álmosak vagyunk?

Figyelt kérdés
2011. júl. 6. 23:28
 1/6 anonim ***** válasza:
52%
az agy igy tudatja veled hogy alvásra van szükséged: ammeg:nemtom..
2011. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
41%

Talán mert alábbhagy az energiakészletünk, és ezáltal gyengébbek leszünk és a szemhéjunk az ami reagál rá elsőként?:-S A másikat amit feltudnék hozni az az, hogy mintha összeesnénk, mikor nagyon álmosak vagyunk. Ja és talán azért mert ilyenkor megszűnik a koncentrációképességünk, és nem tudjuk feltartani a figyelmet..Nem tudom. De kíváncsi vagyok a válaszokra.

Amúgy szerintem más kategóriába kellett volna írni:-D De majd talán jönni fog valaki aki megírja a helyes választ ide is.:-)

2011. júl. 6. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
73%
a válasz erre: google !
2011. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

1.köszönöm a választ.

2.szintén, de azért írtam ide, mert nem tudtam melyik kategóriába illene bele.

3.ha megtalálnám ott szerinted kérdezném itt -.-"

2011. júl. 7. 00:15
 5/6 anonim ***** válasza:
Hacsak nem téved erre egy szakember, javaslom, hogy jobban erőltesd meg magad a következő guglizásaid során...
2011. júl. 7. 06:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
mert dagadt az álom manó
2011. júl. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!