Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Önismereti kérdések » Mostanában úgy érzem, minden...

Mostanában úgy érzem, minden probléma rám nehezedik, egyre érzékenyebb vagyok. (Bővebben lent)?

Figyelt kérdés

Gyakran elsírom magam, feszült vagyok és ingerült. Otthon élek szüleimmel, és távkapcsolatban, de ilyen téren minden rendben van egyébként. A családi vállalkozásban gyakran hibázok, ilyenkor elég rosszul érzem magam, mert engem okolnak a hibákért. De itt mégis biztosított a jövőm, viszont mégis félek, hogy itthon maradok.

Mit tegyek, hogy javuljon a helyzet? 22L


2011. márc. 2. 20:27
 1/1 D.Laci ***** válasza:

Egy pici ellentmondást találok abban amit leírtál. Ha minden rendben van azzal, hogy otthon élsz és van egy távkapcsolatod akkor miért baj, ha ott maradsz? Valószínűleg jelenleg ez a legjobb megoldás mindenkinek.

Ha változtatni akarsz akkor hoznod kell egy döntést, megbeszélned az érintettekkel és aztán az alapján változtatni.

Ha gyakran hibázol akkor az hogy Téged okolnak elég ésszerűnek tűnik.

Két dolgon lehetne fejleszteni, ha akarsz :

1. az emberekkel való kapcsolatodon

2. profibbnak lenni a munkádban, hogy ne hibázz.

Amit viszont ne tegyél, hogy "szakemberhez" fordulsz, vagy gyógyszert íratsz fel.

2011. márc. 2. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!