Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Rajzfilmek színvonolassága...

Rajzfilmek színvonolassága mostanság. Szerintetek?

Figyelt kérdés

Nektek mi a véleményetek erről?

2-3 évvel ezelőtt bármit megnéztem a cartoon networkon, akár a jetixen....

Erre pedig mára már semmi szórakoztató müsort nem adnak amit unalmamban szivesen elnézegetnék, áá nem csak undoritó grafikáju 3d-s rajzfilmeket amik egyenesen a kukába valók!

A jetixen is bármi megnéztem, de a vége felé már az is kezdett eltompulni. DISNEY CHANEL?! Nem is megy rajta mese szinte soha! Jó, hajnali 1 és 3 között megy mese. Egész nap a filmeket kell bámulni! Jaj hánámontáná, varázslók, sonny a sztárjelölt, és még a sok eröltetett 0% poénos filmek! A minimax ezerszer jobb ennél!

Nem vagyok kisgyerek, tizenéves vagyok, és szomoru hogy ennyi elvesztette a színvonalasságát ez a 2 rajzfilmcsatorna. Jobbanmondja 3, mert a Nickelodeonon is csak film megy reggel, és csaj éjjel megy mese.


2011. júl. 7. 15:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Amit én mesének tudok nevezni az a hupikék törpikék, tom és jerry, csipet csapat, kacsamesék, stb.

A mai mesék nem adják vissza azt a varázst, aminek egy rajzfilmnek szólnia kéne.

2011. júl. 7. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

A Disney Chanel és a Cartoon Network engem is igen csak elszomorít mert régebben sokat néztem.Nekem a Nickelodeon

sosem volt a kedvenceim közt mivel igen csak ˝dedos˝mesék mennek rajta (kivéve Spongyabob azt még most is szeretem)

Most már úgy vagyok vele hogy akkor inkább már anime , amit sokan nem szeretnek ,de hozzám most már közelebb ál mint a többi mese

2011. júl. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:

Igazad van! Régen olyan jó volt végignézni egy mesét, mostmeg már oylan sablonos az egész! Vegyük pl Johny Testet. Van egy idióta hülyegyerek és ezt a karaktert már huszmilliószor elsütötték, és az lenne a nagy poén hogy " ne nyomd meg " de csak azért is megnyomja. ez nem vicces inkább fájdalmas. kinszenvedés és idegesitő végignézni.

A mostani rajzfilmek egymástól lopják az ötleteket ettől lesz sablonos unalmas kiszámitható

2011. júl. 7. 15:36
 4/22 A kérdező kommentje:
Én is anime fan vagyok, de már az ANimax sem tud újat mutatni, tele van lejárt vetélkedőkkel meg élőszereplős pocsékságokkal!
2011. júl. 7. 15:37
 5/22 anonim ***** válasza:
100%
nekem a disney chanel be sincs állítva, komolyan az emberek erre vevők? Hana montana meg a társai? A minimaxon is régen még egész jó rajzfilmek mentek, mostmeg pocsék 3d-s rajzfilmeknek nem nevezhető sz@rok, persze van kivétel, napközbe inkább discoveryt nézek este meg animaxot, mert ott legalább vannak szórakoztató animék :D
2011. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
Az a Johnny Testes "Ne nyomd meg" bla bla bla az engem a Dexter Laboratóriumára emlékeztet xD
2011. júl. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

A Minimax is úgy, ahogy van egy nagy kalap ***** lett. :(

Ezek voltak a jó mesék:

Varázslatos iskolabusz,Hey, Arnold!,Arthur,Albert mondja, a természet jobban tudja,Albert kérdezi, milyen az élet

Doug,Nyomorultak,Elhagyott játékok,Simsala Grimm,Mini robotok,Egyszer volt, hol nem volt, volt egyszer az...

Providence a rejtélyes kisváros,Anne a zöld oromból

Maja és Miguel,Repülő bocsok,Szippancsok

Ezek közül a varázslatos iskolabuszt néhanapján még vetítik, de akkor is... pocsék az egész.

2011. júl. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
jah ez már tényleg idegesítő, hogy a rajzfilmek egymást majmolják és a negyvenedik rajzfilmnél is azt hiszik a készítők hogy majd a padlón vergődve fognak a nézők röhögni ha meglátják a rajzfilmünket. Én inkább kínomba röhögök az ilyen szaroktól
2011. júl. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

alap, mert a jhony test is lopott mindenhonnan! a nővérei is dexterröl lettek mintázva!

a minimax meg mostanság csak olyanokról szól hogy mesékkel akarják beleeröltetni a kisgyerek fejébe hogy védjük a környezetet, meg stb....

a háná montáns dolgot meg én sem értem...direkt RAJZFILM csatorna, erre meg telenyomják sok idióta filmmel....

van még lejjebb?

2011. júl. 7. 15:43
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

15:41

kifelejtetted az Alfréd a kacsát és az elveszett világok :)

2011. júl. 7. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!