Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mik azok a mesefilmek, rajzfil...

Mik azok a mesefilmek, rajzfilmek, bábfilmek vagy egyéb animációs filmek (mondjuk gyurma), amikre úgy gondolsz, mint gyermekkorod meséi?

Figyelt kérdés
Amik nosztalgikus hangulatot teremtenek, és amiket tízéves korodig vagy azelőtt láttál.
2011. szept. 9. 14:33
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Cuki a kérdés :) imádtam a Hupikék törpikéket, Lili, a hétszínvirág mesét, Manóvári manókat, Brémai muzsikusok, Szépség és a szörnyeteg, Gumimacik, Franklin, Teszvesz város, Malackó, a disznós:D, öö még írok majd ha eszembe jut. :) jaa Kacsamesék is.
2011. szept. 9. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Teszvesz város, Varázslatos iskolabusz, Hupikék törpikék
2011. szept. 9. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Micimackó a legnagyobb kedvenc :D Mellette még: Oroszlánkirály, Mulán, Herkules, Teszvesz város, Spongyabob
2011. szept. 9. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

Aki esetleg rosszul értelmezné, nem az a kérdés, most mi a kedvenc, hanem kiskorodban mi volt.


Nekem a Hupikék Törpikék, Tom és Jerry, Gondos Bocsok, Kacsamesék, Egérmese, 101 kiskutya, Vili a veréb, Dumbo, Mumin, Nils Holgersson és az Elsüllyedt világok

2011. szept. 9. 16:09
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
óóóó igen, a Vili, a veréb nekem is :D isteni, imádtam azt is :D 1. vagyok.
2011. szept. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Teszvesz város, Blinky Bill kalandjai, Balu kapitány, Hupikék törpikék, Mirrmurr, Mazsola és Tádé, Futrinka utca, Gumimacik, volt valami pónis is.. de annak nem emlékszem a címére, Varázslatos iskolabusz, Hé Arnold!, Füli Büdi és Pálcika, Macskarisztokraták... most hirtelen ennyi jutott eszembe :D
2011. szept. 10. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Ja, meg az Ezüst Nyíl.
2011. szept. 10. 11:41
 8/18 anonim ***** válasza:
Meg a Frakk, a macskák réme :D amúgy a mai mesék annyira idióták... egyszerűen szörnyűek, én a gyerekemmel majd csak régi meséket nézetek, azok legalább még nem mindenféle varázslatos sz@arokról szóltak...
2011. szept. 10. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

A '80-as évek Amerikájában készült egy csomó "varázslatos szar", amik tele voltak szivárvánnyal, énekléssel, rózsaszín és színes kis állatkákkal.


Pontosan mit értesz ezen kifejezés alatt?

Ez off.

2011. szept. 10. 18:10
 10/18 anonim ***** válasza:
63%
1. válaszoló voltam.. azt értem ez alatt, h baromságok. Csak harcokról, szuperhősökről szólnak, ezt nem engedném a kisgyerekeknek.
2011. szept. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!