Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen sms-t irhatnek Neki a...

Milyen sms-t irhatnek Neki a feleves evfordulonk alkalmabol?

Figyelt kérdés

Nem szeretnem nagy dorba verni, nem lesz tul nagy unnepely, de ugy gondolom egy sms igazan semmiseg.

Valami ilyesmire gondoltam, hogy koszonom hogy feleven keresztul egyutt meg ilyesmik

Kosszonom elore is :)


2009. márc. 29. 21:11
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Bocs, Kérdező, hogy rögtön kérdéssel kezdem.

Először is ki az a Neki?

Szerintem ne írj olyat, hogy "köszönöm, hogy fél éve velem vagy."; egy kapcsolat nem szívesség, hanem egy döntés, így aztán - sztem - bután hangzik, ha megköszöni valaki.

Írj egyszerű szerelmi vallomást, ami valahol arról is szól, hogy neked ez az elmúlt fél év milyen csodálatos is volt!

2009. márc. 29. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

jó h vagy nekem

sztem ez is megteszi

2009. márc. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is "Jó, hogy vagy nekem"-re szavazok, ha sms.-ről van szó. De miért írsz neki sms.-t, nem hatásosabb, hogyha felhívod, vagy megvárod még hazajön/ elmentek valahova(nem tudom hány évesek vagytok) és akkor elmodod neki, hogy mit érzel. Én biztosan így csinálnám....A sms nekem túl személytelen.


-Tündérlány(17)-

2009. márc. 29. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Előszöris köszi a válaszokat

A Neki, az egy fiú, a barátom :D Bocs hogy kifelejtettem :D

És tényleg most hogy belegondolok kissé tényyleg bután hangzik amit felhoztam példának, ez a kösz hogy vagy nekem, ez tetszik, csak én úgy godnoltam, hogy versbe foglalva valahogy, tudjátok ami úgy igazán meghatja az embert :D

Ja és nemcsak sms lesz, mert együtt leszünk másnap, aznap nem tudunk sajnos, ezért aznap úgy szeretném kezdeni a napot, hogy egy sms, majd mikor mindketten végeztünk a sulival, akkor fel is hívom, de egy smsel jó lenne kezdeni a napot :)

Szóval ha mégis tudnátok versest akkor leírhatjátok, hanem pedig én kitalálok valamilyent szívből :D

Köszönöm még egyszer :)

2009. márc. 30. 15:48

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!