Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért fütyülgetnek, meg...

Miért fütyülgetnek, meg lesnek és vigyorognak a munkások amikor elmegyek mellettük? Titeket nem irritál?

Figyelt kérdés
Sarkon dolgoznak a munkások vagy 10en és amikor elmegyek a sarki boltba kb. mindegyik leáll a munkával és les meg vigyorog rám, meg fütyöggnek -.-
2011. júl. 8. 16:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Velem is elofordul,es nagyon idegesit. Ugy csinalnak mint aki meg eleteben nem latott egy not. Sajnalatra meltok.
2011. júl. 8. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Engem nem zavar, mert én vagyok az egyik munkás! :D

Nem a legjobb dolog a tűző napon állni, és örülünk, ha végre látunk valami szépet!

2011. júl. 8. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Oké.. de ne a 16 éveseket nézzék a 40 éves fejükkel..
2011. júl. 8. 16:54
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
jah mindig ezt csinálják:D idegestíő is, de már visses is, hogy előre tudom, hogy ezt csináljk:D amúgy igen valószínű ez az ok amit írta az előző:D
2011. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
*vicces
2011. júl. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
hát úristen :D ...Főleg amikor a szomszédba dolgoztak, és amikor jöttem haza suliból már az utca végéről kiszúrtak h jövök és már mutogattam meg szóltak a többieknek h jövök :'D Mondom okéé. És mind a 6 emberke irányba fordult, letámaszkodott és lesett míg be nem mentem a házba. Jólvan modnom xd
2011. júl. 8. 16:57
 7/15 anonim ***** válasza:

Én férfi vagyok, de engem is irritál az ilyesmi. Dolgoztam már velük én is. Én úgy vagyok vele, ha olyan hú nagy macsó legények, akkor menjenek oda a csajhoz, és szólítsák le! Ketrecen kívülről könnyű hergelni az oroszlánt. Volt, hogy ez mondtam is nekik, kapásból mellédumáltak, meg terelték a témát.

Ami meg érdekes volt, hogy az egyik házas-gyerekes kolléga különösen fütyülgetett, és megjegyzéseket tett minden második nőre. Jó tudom, a hűség az nem vakság, de azért ezen a ponton már szinte tuti, hogy nem minden oké a házasságában.

2011. júl. 8. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na az meg a másik, hogy ha annyira szeretné a feleségét (ha van) akkor nem lesne meg minden csajt/nőt!
2011. júl. 8. 17:07
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látszik vannak dolgok amik sosem változnak.Én 20 éve voltam 16 éves,és akkor is így viselkedtek a munkások..Pedig anno annak idején mi lányok nem öltöztünk kihívóan,bár ez nem sokat jelent,mert aki normálisan van öltözve annak is fütyörésznek..Volt idő,hogy minden nap át kellett élnem,hogy sorba álltak,fütyörésztek,és tették a "szellemes megjegyzésüket"

Nem tudom ma mit mondogatnak be,de akkor ilyen szövegek mentek:

- kislány segíthetek vinni a cuccodat?

- nem akarsz ide jönni és adni egy puszit?

- Megmondanád,hogy hol vetted a hegyes pólókat?

- tudod mi mindent tudnánk csinálni mi együtt???

stb..persze röhögtek,fütyörésztek..Én meg mérgesen,arcpirulva siettem haza..De egy nap meguntam..

Egyik nap ugyanúgy mentem hazafelé,és már messziről kiszúrtam,hogy már várnak,és készülnek a szokásos szövegükkel..Amikor odaértem megálltam,feléjük fordultam,és a következőket mondtam:

-Hello fiúk,n..Van 2 percem,úgyhogy gyorsan fütyüljetek,sziszegjetek,vihogjatok,énekeljetek... Nem kell segítség,a cuccom nem nehéz,de ha mindenáron el akartok kísérni akkor mehetünk a legközelebbi rendőrségre...Én ráérek.Unalmas a hol vetted a hegyes póló szöveg..Találjatok ki valami újat,mert ez már olyan cikis.

Még valamit..Amikor ilyen hülyén viselkednek,gondoljanak mindig arra,hogy valaki a saját lányukkal is ugyanezt teszi..Nos,jöhet a fütty.."

Majd álltam és vártam..Meg se mertek szólalni..Csak vigyorogtak,és végül az egyik mondta,hogy ideje melózni..Onnantól kezdve békén hagytak..

Lehet,hogy neked is valami frappáns választ kéne adnod a pasasoknak..Hátha megunják..

2011. júl. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Énse öltözködök kihívóan. A meleg miatt térdig érő fekete gatya meg egy trikó.. itthoni cuccban.Ennyi
2011. júl. 8. 17:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!