Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha két srác beszélget, és...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha két srác beszélget, és közben egy lányt bámulnak, és vigyorognak az mit jelent? (részlet lent)

Figyelt kérdés
Nagyon bejön egy srác, mindig szemezünk ha találkozunk, és mindig mosolyog is, valószínüleg azt is vágja, hogy tetszik nekem. Ma láttam egy haverjával, és beszélgettek, a haver hátranézett ránk(barátnőmmel voltam), vigyorogtak, aztán ma többször előfordult hogy a haver bámult, meg amikor beszélgettek sokszor néztek, és néha a srácon aki tetszik, látszott, hogy örül, és tök jó kedve van amikor így dumáltak és bámultak minket, pedig általában elég morcos. Tudom hogy ez így nem jó megfogalmazás, de nem tudom jobban leírni a helyzetet:S A lényeg, hogy nem tudom, hogy tetszem a srácnak azért beszéltek ki, vagy azért mert tudja hogy ő tetszik nekem és kiröhögnek.
2011. márc. 3. 23:14
 1/5 anonim ***** válasza:
mind2 lehetséges
2011. márc. 3. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

jó a cicid meg a seged én mindig szoktam igy csinálni. Egyépként arul beszélnek hógy mijen jó lene meg pakólni a seged meg milyen jó lehetel az ágyban meg jó furujázol.

bocsi hogy igy fogalmazok de 19f vajok és ez jár az agyamban. Egyébként biszti hogy gerjed rád.

2011. márc. 4. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A srác 20 szóval hasonló az életkor, köszi a válaszokat
2011. márc. 4. 13:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Utolsó: neked ne ezeken jkárjon az eszed, nem minden fiú ilyen, hanem te a helyesírási kézikönyvel törődj inkább.
2011. márc. 4. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

jó a cicid meg a seged én mindig szoktam igy csinálni. Egyépként arul beszélnek hógy mijen jó lene meg pakólni a seged meg milyen jó lehetel az ágyban meg jó furujázol.

bocsi hogy igy fogalmazok de 19f vajok és ez jár az agyamban. Egyébként biszti hogy gerjed rád.


Atya világ, te mekkora alpári gyökér vagy apám!

álmodik a nyomor mi?

2011. márc. 4. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!