Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit kéne csinálnom/csinálnunk?

Mit kéne csinálnom/csinálnunk?

Figyelt kérdés

Van két legjobb barátnőm (15/L)és nagyon jóban vagyuk gy hárman nagyon régóta(oviból). Minden hétvégét együtt töltjük egész nyarat együtt járunk sportolni stb.

Most először kibeszéltek egy fiú miatt facebookon és ezt megláttam. Nagyon szar volt meg minden de persze azért megbocsátottam nekik. Ez már több hónapja volt, és néha utalok rá hogy mit csináltak. Pl: Ne csodálkozz ha nem akarom megbeszélni a pasikkal kapcsolatos dolgokat veletek, a múltkor is mit csináltatok amikor elmondtam. Ez nagyon rosszul esik nekik meg minden viszont én meg nem tudom hogyan felejtsem el ezt nekik. És mióta ez történt kicsit üldözési mániám van, nem szeretem őket kettesben hagyni. Megbeszéltük már ezt az egészet sokszor de nem akarom hogy megint emiatt veszekedjünk vagy megbántani őket a megjegyzéskkel. Szeretném ha túl lennénk ezen.

(egy ilyen barátságot nem tennék tönkre emiatt)Valaki volt már hasonló helyzetben vagy van valami tanácsa?


2011. júl. 10. 18:40
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem barátok
2011. júl. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
a pasik jönnekmennek. de a barátok maradnak. tudom hogy nem megy egyszerre az egész. még nemtudsz megbízni bennük.. ez érthetőis. lassan ugyis visszaépül a bizalom és minden olyan lessz mint régen.. addig ne hozd fel nekik hogy 'mertakkoriskibeszéltetekésnemmondomel'
2011. júl. 17. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!