Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen könyvet olvasnátok...

Joker23 kérdése:

Milyen könyvet olvasnátok legszívesebben? (csak kultúr embereknek) Már rég az a vágyam hogy írjak egy jó könyvet és most rászántam magam de milyen típust írjak, ti mit olvasnátok?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Ahogy a címben is írtam egy könyvet kívánnék írni de pontosan nem tudom hogy miről kiről vannak elképzeléseim például eddig ara jutottam hogy fantasy-t írok ilyen sárkányos bolyongóst csak kéne ötlet hogy a főszereplő milyen legyen,jellemvonások, ja és egy helyszín ország,világ. Meghogy az ellenség mi legyen, és nevek fajok stb.. úgygondolom hogy ez egy elégé kúltúr közöség és normális válaszokat kapok előreis köszönöm mindenkienk :P
2011. júl. 11. 17:41
 1/9 anonim ***** válasza:

ne erőltesd, ha magadtól nincs ötleted, akkor úgyis unalmas lesz a könyv...amúgy meg, gyakorlatilag a kérdésedben közlöd, hogy mindent mi találjunk ki helyetted, semmi értelme így nekiállni írni


amúgy olvass egy kicsit Jim Butcher Dresden files, Codex Alera

2011. júl. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én azt vallom, hogy egy író feladata kitalálni a témát, meg a kreativitást igénylö dolgokat egy könyvnél :)

Fantasy ötlet bejön :) Szerintem szimpatikus föhössel dolgozz.

És egy tanács, nem rosszindulatból: gyakorold egy kicsit a helyesírást, mert gondolom nem szerkesztövel fogod az elsö könyvedet átnézetni :P

(bocs a hosszó ö-k hiánya miatt)

2011. júl. 11. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
már kitaláltam csak azt kérdeztem volna hogy ti milyennek képzeltek egy jó könyvet
2011. júl. 11. 18:33
 4/9 A kérdező kommentje:
csak öszehasonlításként akartam volna mert van eddig kb 5 oldal jegyzetem nekem naon tetszik csak azt nem tom hogy a töbi embernek mi tetszik pl az már megvan hogy a fogadóban űl és lágy zene csapja meg a fülét és utána a muzsika elviszi őt messze földekre tájakra stb..
2011. júl. 11. 18:35
 5/9 A kérdező kommentje:
amúgy a tanácsokat naon köszönöm ja és ténleg nem gépel írom füzetbe írom a jegyzetet utána megírom a vázlatot és végűl majd begépelem. Amsok fantasy könyvet olvastam leginkáb tolkientől: Gyűrűk Ura,Hobiit,Szirmarillok,Húrin gyermekei azsthiszem van tapasztalatom ehez a témakörhöz csak tanácsokat szeretnék amit bedolgoznék értitek...
2011. júl. 11. 18:39
 6/9 A kérdező kommentje:
meg csak a kezdésben kéne segíteni mert azt nemtom eldönteni hogy egy faluban születet és.... vagy várban a király régelveszet fia...vagy egy vándor akit gyerekorában egy vadás talált meg és nevelt fel..vagy ne legyen ilyen hanem rejtélyes legyen hogy csak a kocsmában van és a múltja a történet folyamán derűl ki melyik szimpatikusabb nektek?
2011. júl. 11. 18:42
 7/9 A kérdező kommentje:
még várok válaszokat.....ha lehet...
2011. júl. 12. 10:02
 8/9 anonim ***** válasza:
ilyen helyesírással és 0 kreativitással ne erőltesd az írást, még megfájdul a buksid....
2011. júl. 12. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
már bocs de 1 fejezet kész és eddig mindenkinek bejön
2011. júl. 12. 11:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!