Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mit tegyek, ha szeretek...

Mit tegyek, ha szeretek énekelni, de csak ha senki sincs a közelben? Nagyon szégyenlős vagyok ebből a szempontból. Viszont szüleimmel élek. Igy nem tudok szinte egyáltalán gyakorolni.

Figyelt kérdés
Mit tegyek? Hova mehetnék, van ötletetek? Nagyon ritkán jutok igy oda, hogy gyakoroljak, de nagyon kellene minden nap pár órát. De van, hogy egy héten egy órára sem vagyok egyedül, mert mindig van valaki itthon. Munkahelyemen szotam néha halkabban, de az is áthallatszik a falon.. De zene nélkül nem tudok élni és már szétfeszít a vágy hogy gyakoroljak.. :((
2011. júl. 11. 20:14
1 2 3
 1/25 anonim válasza:

Mintha én irtam volna:D

Hány éves vagy?

2011. júl. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
keress egy elhagyatott helyett,ahol senki nincs...üres telket,búzatáblát,patakpartot...stb...a másik..menj énektanárhoz..ott kedvedre énekelhetsz:)
2011. júl. 11. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:

Jah énektanárhoz..szerinted heti 1 óra mennyibe kerül? na ha még minden nap akarna járni...okos lehet.

Amúgy detto..csak itt a városban nincs semmi elhagyatott terület.

2011. júl. 11. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Mennék énektanárhoz, csak egyenlőre ahhoz is túl szégyenlős vagyok.. Majd ha jobban megy :). HA jobban megy majd egyáltalán. 23 vagyok egyébként, és pár hónapja kezdtem, először a kedvenc zenéimre. Gondoltam lehet csak valami bolondéria jött rám, de nem múlik, egyre jobban vágyom rá, nem birom ki ha nem gyakorolhatok. Alig fogom magam vissza. Ugy látszik nekem ilyen későn uszott elő a "művészi gén", mert pl hugom már gyerekkora óta csellózik meg énekel. És kedves első, és te hány éves vagy? De jó tudni, hogy ezzel a félénkséggel nem vagyok egyedül! :)
2011. júl. 11. 20:34
 5/25 A kérdező kommentje:
Meg pl netről tanulok, youtube-on vannak jó énekleckék, sokat segítenek! Sajnos nem ismerek egy elhagyatott helyet sem,ami eléggé elhagyatott lenne :P
2011. júl. 11. 20:36
 6/25 anonim ***** válasza:
tudsz küldeni pár olyan leckét :D amúgy vagy énektanárhoz, vagy valamilyen kórusba lépj be, sok van.
2011. júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 A kérdező kommentje:
Húha, sok van, én egyszerűen csak beírom , hogy "singing lessons", és kidob egy csomó eredményt. Én az ő videóira gyakorlok: http://www.youtube.com/watch?v=Q5CWsFaVnWM&playnext=1&list=P..
2011. júl. 11. 20:58
 8/25 anonim válasza:
Én 21/L vagyok, szivesen beszélgetnék veled kicsit erről a témáról, de priviben, nem itt.
2011. júl. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 A kérdező kommentje:
Rendben, jöhet a privi.
2011. júl. 11. 21:50
 10/25 anonim válasza:

Ha megkérhetlek, irsz előbb te nekem, erre az e-mailre? Mert amin keresztül ide regisztráltam, annak nem tudom a jelszavát:) Csak irj egy betűt, hogy tudjam te vagy :)

A cimem: music20@inmail.hu

Köszi:)

2011. júl. 11. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!