Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A férfiak hogy viszonyulnak...

A férfiak hogy viszonyulnak az olyan lányokhoz, akik pl nem szégyellnek böfögni előttük?

Figyelt kérdés
Mármint, olyan lazák, hogy nem zavartatják magukat.
2011. júl. 12. 16:48
 1/7 anonim válasza:
Hát ez férfi függő:) Valaki visszataszítónak tartja hogy egy lány hangosan böfög, valaki pedig nem és egy jót röhög is rajta , ki milyen:)
2011. júl. 12. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom. Az én férjem mindig mondja, hogy nyugodtan böfögjek sőt pukizzak is előtte ha úgy van őt nem zavarja. Ettől függetlenül nem tudom megtenni. És nem azért, mert félek attól, hogy ha valóban csinálnám akkor még is zavarná hanem egyszerűen nem érezném magam nőnek.
2011. júl. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Valakinek bejön, valakinek nem.
2011. júl. 12. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Micsoda hülye kérdés!


Azért vagyunk emberek - és nem állatok - hogy tanúljunk meg viselkedni!

Ez az önbecsülésünkhöz is hozzá tartozik. (Mármint a kultúráltság.)


Az ember nem csinál (lehetöleg) olyat, ami a másiknak kellemetlen, gusztustalan, kiábrándító.

Nem hiszem, hogy ezek a hangok és szagok nagyon vonzóvá tennének egy nöt! (de egy férfit sem!)

2011. júl. 12. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én sem nőnél, sem férfinál nem díjazom az ilyen dolgokat, mert én gusztustalannak tartom.
2011. júl. 12. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim válasza:
Te akkor nem is vagy ember, ha gusztutalanak tartod, mert az egy természetes folyamat, hogy valaki böfög illetve fingik ! Próbáld ki annál jobb nincs mikor elereszted a galambot !
2011. júl. 13. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
A mi kapcsolatunk ilyen téren rohadt laza. :D büfögö versenyt szoktunk tartani.xDD
2013. máj. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!