Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Normális, hogy úgy gondolom,...

Normális, hogy úgy gondolom, hogy egy fiú barát sokkal többet ér, mint egy barátnő?

Figyelt kérdés

Jobban kijövök a fiúkkal, mint a lányokkal. És nem vágyom olyan tipikus csajos beszélgetésekre, programokra. Szívesebben megosztom a gondolataim egy fiúval, szívesebben vagyok a társaságukban.

Mit gondoltok erről?


2011. júl. 12. 17:30
 1/7 anonim válasza:
Teljesen normális :) Miért lenne ez fura? A fiúk egy kicsit másabban látják a dolgokat, és így legalább megértek, hogyan is gondolkodnak, ami segíteni fog téged egy párkapcsolatban és akár a házasságban is.
2011. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hogy csaj vagy
2011. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kell találnod egy magadhoz hasonló lányt, és akkor ő lesz a legjobb barátnőd - jobb, mint a fiúk:) Én is így vagyok vele, van néhány fiú barátom, és egy lány, aki pont olyan, mint én - ugyan mire lenne még szükségem?:)
2011. júl. 12. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
48%

Nem normális, mármint a "többet ér" rész: egy férfi nem ér többet mint egy nő, és egy nő nem ér többet, mint egy férfi.


Ha nem tipikus csajos beszélgetésekre vágysz, akkor ne olyan csajokkal barátkozz, akik csak ilyesmire képesek.


Én se szeretem a "csajszis" dolgokat, és ennek ellenére van több jó barátnőm. Fiú barát is van.

2011. júl. 12. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Biztos túl "csajosak" azok a lányok, akik a környezetedben vannak, és azért gondolod ezt. Mi a barátnőmmel nem vagyunk fiúsak, de sose csinálunk tipikus csajos programokat, vagy ilyesmi...
2011. júl. 12. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én is legtöbször szívesebben vagyok fiukkal mint lányokkal.Szerintem ez azért mert a fiuk szórakoztatóbak , legtöbször , nem olyan felelöség tudókat , és igy könyebb jókat szórakozni velük , de persze mint mindig vannak kivételek.
2011. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok, a lányokkal, ha nem vagy jóban rögtön kibeszélik a rejtett titkaidat, és ez elég pocsék. Fiúknál ez nem gyakori jelenség :)
2011. nov. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!