Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idéztetek már szellemet, ha...

Idéztetek már szellemet, ha igen sikerült is?

Figyelt kérdés
Mi igen. Sötét szobában idéztük, és kértük, ha ott van, üssön le egy hangot a zongorán, és megszólalt a zongora.
2009. márc. 31. 18:13
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is idéztünk a barátokkal, de nem sikerült sajnos :(

Majd következőre talán :)

2009. márc. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Én most parázok, állítólag vissza is kellett volna küldeni, mi erről nem tudtunk.
2009. márc. 31. 18:21
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Én még nem idéztem szellemet és nem is próbálkoznák!!

Amúgy tényleg vissza kell küldeni mert ha nem akkor a nyakadon marad!!

2009. márc. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Én azt hallottam, hogy volt egy csoport, akik szellemet idéztek, nem küldték vissza és a szegény magától eldőlt, a tévé felrobbant... ilyenek... nem tudom mennyi igaz, nekem még kisebb koromban mondták ismerőseim :D féltem utána... :D
2009. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
bocsi, nem a szegény, hanem a szekrény xD elírtam... :D
2009. márc. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Mi is edeztunk egyszer,eljott es aztan vissza is kuldtuk,erdekes vol,de azert feltunk is.

Hallottam par dolgot arrol is,hogy ha nem kuldjuk vissza de en igazabol nem is hiszek szellemekben,csak az erdekesseg kedveert tettem..

2009. márc. 31. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
az utolso vagyok,melyik fajta idezest hasznaltatok,mert 3at is ismerek..
2009. márc. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Én nem idéztem.
2009. márc. 31. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

mi már igen de az naon amatör volt xdxd és biztos nem idéztük meg! amúgy lehet

de vigyázni kell vele mert nagyon nagy szörnyűségek várnak azokra akik nem küldik vissza olyat hallottam hogy két barát idézett elő is jött de nem küldték vissza ám kis idő miután az egyik folyton kereste a másik szavaiban a hibát mindig belekötött össze is vesztek és aki az előtt is már furcsán viselkedett elkezdett drogozni nem fogadott szót szüleinek stb. szóval én azt mondom hogy ne is idézzetek de hallottam olyat is hogy nem szabad éjfélben tükörbe nézni mert fent álla veszélye hogy szellemet látunk a tükörben és megszáll!

2009. márc. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Hiszek a szellemekben, viszont soha nem mennék bele egy szellemidézésbe. Úgy vagyok vele, hogy ha már meghaltak, nyugodjanak békében, és jobb nem megzavarni őket...
2009. márc. 31. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!