Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Idéztetek már szellemet? Ha...

Idéztetek már szellemet? Ha igen mikor, és mi történt?

Figyelt kérdés
Én nem mondanám, hogy hiszek ezekben, de érdekesnek tartom mint szellemidézést. Egyszer még régebben a barátnőimmel megidéztük Báthory Erzsébetet,meg Elvist is de nem történt semmi. Veletek történt valami ami a szellemekkel kapcsolatos? Nemet/kort köszi a választ!
2010. ápr. 8. 15:59
 1/6 anonim ***** válasza:

10-12 éves koromban minden héten szeánszot tartottunk, letettünk magunk elé egy BP. térképet rá egy vodkás poharat, gyertyát gyújtottunk és kérdezgettük a szellemet, hogy hol született, meg ilyenek.

Egyszer megmozdult a pohár, de szerintem valaki belenyúlt. Mindenesetre nagyon élveztem ezeket a szeánszokat, vicces volt, és borzongató, még ha nem is történt semmi.

2010. ápr. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem. Jött magától. (nem vicc.)
2010. ápr. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
és micsinált amikor magától ment?:O
2010. ápr. 8. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
mi egyszer megidéztük bob marleyt. az volt a feltétel h ha jelen van,, akkor kezdjen el mozogni a redőny....de nem történt semmi, mert elröhögtük magunkat. megpróbáltuk még egyszer úgy h senki sem röhögött, és a redőny tényleg elkezdett mozogni :-O de lehet h csak beképzeltük....de a hangulatot jól megalapozta,, sikitva rohantunk ki a szobából xD :D
2010. ápr. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
velünk is dettó ez volt.- ugye említettem, hogy Báthory Erzsébetet próbáltuk idézni, és anyum is Erzsébet. Mikor már harmadjára próbáltuk röhögés nélkül kiállni , háát apum felkiállt: Böbe hol vagy?! ... XD
2010. ápr. 8. 16:33
 6/6 anonim válasza:
ja. egyszer a suliban. körbeültünk kisujjunknál fogva megfogtuk egymás kezét tettünk középre egy képet Arany Jánosról. 5en voltunk. elmondtuk 13szor hogy: Arany János adj jelet vagy jelenj meg vagy ilyemi erre épp nagy koncentrációban egyszer megszólal az egyik barátnőm: én érzem! megfogta a seggem. xD
2010. okt. 17. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!