Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen nevet lehet adni egy...

Milyen nevet lehet adni egy sárkánynak? (a könyvemhez kell)

Figyelt kérdés
Könyvet írok, és nem tudom eldönteni, hogy mi legyen a sárkány neve. Ha ez segít valamit, a sárkányt én úgy írom le, hogy smaragdzöld és arany színű. Mondanátok jó neveket?
2011. júl. 13. 15:30
1 2 3
 21/26 Andrispapp97 válasza:
ha leírod vmelyik tulajdonságát tudok segíteni.nagyfater tud latinul énmeg jól összetom rakni a neveket...mien tulajdonságai vannak?
2011. júl. 25. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Rendes tőled, hogy felajánlod a segítségedet, de már megvan a neve :) Végül is Soreth lett. De azért köszönöm!
2011. júl. 25. 17:57
 23/26 Asuna32 válasza:
Én szeretem a sárkányokat, és va pár nevem, amit szívsen megosztom veled!!! pl: apollonír, afrodité, maya, ártemisz, drék, leonin, szierra
2013. márc. 5. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 Trisztán97 válasza:

Hello!

Nem tudom, hogy találtál-e már nevet de itt van néhány oldal és ötlet:

1: [link]

2: [link]

3: Az Eragon első könyvében valahol az elején Brom a mesemondó felsorol Eragonnak egy csomó sárkánynevet. Ha jól emlékszem a "Tea kettesben" című fejezetnél olvashatóak.

2013. ápr. 4. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim válasza:
Nekem az Eragon miatt lett a sárkány a könyvemben Fundor! ;3
2013. okt. 8. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Ha lány: Menioneth.

Ha fiú: Reijmalos.

2013. dec. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!