Kezdőoldal » Szórakozás » Könyvek » Mondanátok (nem sablonos)...

Mondanátok (nem sablonos) különleges képességeket? (a könyvemhez kell)

Figyelt kérdés
Könyvet írok, és nem tudom, hogy milyen különleges, dolgokat tanulhatna egy fiatalabb lány egy idős, bölcs embertől. Mindkettőjüknek van sárkánya, szóval eleve nem mindennapi emberek. A lány afféle "kiválasztott", és fel kell készülnie a küzdelemre (hosszú történet), és a bölcs öregember tanítaná. Milyen különleges képességeket tudtok mondani, amik nem kifejezetten sablonosak, nem is másoltak, és a végén majd a válaszokból "összemixelek" egy képességet, ami bekerül a könyvbe.
2011. júl. 15. 20:53
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
35%
Nem gondolod, hogy a saját történetedet Neked kellene kitalálni?
2011. júl. 15. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 A kérdező kommentje:
De igen, csak tudod azért egy pár ötlet jól jönne. Természetesen nem azt fogom beleírni a könyvembe, amit itt írnak (Isten ments!), de lehet, hogy az egyik egy jó ötletet ad, amit elkezdek magamban továbbfejleszteni, megmásítani úgy, ahogy nekem tetszik. Érted?
2011. júl. 15. 21:03
 3/31 anonim ***** válasza:

Esetleg lehetne valami különleges harcművészet, esetleg ilyen elmével-harcolás.


Ha eredeti kell akkor gondolatolvasás, láthatatlanná válás, repülés kilőve gondolom :D

2011. júl. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:

Önmagát megsebezve, saját véréből pengét képes alakítani.

(Ez tök jó képesség, kár, hogy már valaki kitalálta)


"- Hallottam.

- Mit hallottál?

- Hallottam azokat a hangokat, mind a nevem kiáltotta.

- Én semmit sem hallottam.

- Hallottam, amint a lapok susogása közt mind azt mondja, engem válassz! Hallottam, miközben rúgtam az avart a parkban, hallottam, amikor számhoz emeltem a szendvicsemet. Mind engem akar!"


Sajnos mindkét képesség foglalt, inkább olvass sokat és aludj, hogy álmodhass! Az álom gyakran megoldása az ilyen jellegű kérdéseknek.

2011. júl. 15. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:

Helyetted nem tudjuk kitalálni, ezért inkább sablonokat mondok, amiket biztos ne válassz:

-gondolatolvasás

- repülés

-láthatatlanság

-szupererő

- varázsol, mint Harry Potter

- látja a szellemeket

- halhatatlan

- látja mások érzéseit

-befolyásolja mások érzéseit


most ezek jutottak eszembe. szerintem is álmodj, én is fantasyt írok, nekem akkor jönnek az ilyenféle ötletek.

2011. júl. 16. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
Mennyire ismered a keleti kultúrát? Helyezhetnéd abba a környezetbe, így bejöhetnek, a már fent említett, harcművészetek.
2011. júl. 16. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 Trollololo ***** válasza:
Capitulatus!
2011. júl. 16. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:

Támadt egy jó ötletem.

Legyen képes mások gondolatait látni és azokat valóra váltani. Jó szerző kezében ideális, persze a kellő korlátokkal.

2011. júl. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
10%
Ez az utolsó bénaság.
2011. júl. 16. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
hmm...A rosszat jóvá változtatni. Tehát mondjuk viharból nap sütést, sírásból kacagást. :DD
2011. júl. 16. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!