Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sims 2 hogyan csináljam meg...

Sims 2 hogyan csináljam meg hogy összeházasodjanak?

Figyelt kérdés
sims 2-vel játszok és már 100-on van minden nagyon szertik egymást de nem tudom hogyan tudnám őket egybeadni de tudom hogy van az a ív ami alá be kell álni de azt nem tom hogy még mit kell csinálnom hogy összeházasodjanak ???????????????
2011. júl. 13. 19:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Talán azért mert 2 férfiról van szó. XD
2011. júl. 13. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 kettőspontdédé ***** válasza:
kattints az ívre és ott van vmi hogy házasodjon meg. pofonegyszerű.
2011. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Először jegyezd el a fiúval a lányt miután eljegyezte állj be azalá az izé alá, akkor már mind a kettő oda fog menni és kinagyítja, összeházasodnak.
2011. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Arra a kapura kattints és ott kiír valamit és arra katt. Ennyi
2011. júl. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Kattints a férfi simmel a nő simre ott keress olyan opciót hogy ajánlat-->házasság vagy valami ilyesmi.
2011. júl. 13. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Nem muszály az ív.

Ha tényleg nagyon szeretik egymást akkor rá kell kattintani az eggyik szimmel a másikra, pl fiúval a lányra, és lesz egy olyan lehetőség hogy ajánlat, azon belül pesig azt kell megnyomni hogy megkérni a kezét. ( nem biztos hogy megkérni a kezét a szöveg de valami ilyesmi.)


Ha nem sikerül akkor nem tudom mi van.

2011. júl. 13. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
és az nemlehhet hogy amiatt nem tudnak mert még egy másik csajjal van házasságban és ha igen akk mit csináljak??
2011. júl. 14. 12:15
 8/8 anonim válasza:
Nézd meg mindkét sim családfáját hogy valamelyik házas-e.Ha valamelyik házas akkor előtte csald meg és akkor már lesz olyan opció is hogy váljanak vagy szakítsanak.Nekem ez egyszer puszta véletlenségből történt meg...x))
2011. júl. 31. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!