Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Sok ember miért hiszi el azt...

Sok ember miért hiszi el azt amit az Astro Show mond?

Figyelt kérdés
Az RTL klubbon szokott menni dél körül az Astro Show.Mindíg van sok betelefonáló főleg öregek.Általában anyagiakról kérdeznek.Miért hiszik el amit mondanak azok a jósok ? És percenként 500 ft jósra van pénzük másra meg nincs ?
2011. júl. 14. 18:12
 1/4 anonim ***** válasza:
Mert hülye barmok
2011. júl. 14. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

nem is 500 percenként

ha valamit sokszor mondanak azt a végén el is hiszik, és mit kapnak a pénzükért? remény, mert elkezdenek reménykedni, hogy jó fog történni, hogy lesz pénzük

2011. júl. 14. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Az ország egyik leghíresebb jósnője, aki szintén szerepel ebben a műsorban (nem tudom hogy néha vagy állandóan, mert csak ritkán nézek bele)a fiammal kapcsolatban pl. azt jósolta, hogy nagyon leleményes lesz, a föld hátán is meg fog élni és szerencsés lesz az életben. Sajnos már 2,5 éve halott. 24 éves korában öngyilkos lett egy lány miatt. ennyit még a leghíresebb jósokról is ! Pénzkidobás !

És az indiai pálmalevelemért is befizettem, meg is találták és felolvasták. Az volt rajta, hogy egy hivatalos ügyem csak 2 év múlva fog elintéződni és a napokban elintéződött. Meg hogy csak 3 év múlva fogok külföldre utazgatni és már egy hónap múlva külföldön voltam, meg sűrűn járok ki. No comment !

2011. júl. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
na látod előttem szóló, mégis mennyi pénz kidobtál ezekre a szarokra
2011. júl. 16. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!