Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem ejszaka valaki...

Azt hiszem ejszaka valaki jarkal az udvarunkon, hogy leplezzem le?

Figyelt kérdés

A ferjem sokat van ejeli muszakban,mert mentos,csak en es a lanyom vagyunk itthol.Reggelre a csukott kert ajtok kinyilnak,a tyukol ajtaja nyitva van.(100% hogy bezarva hagytam)Lepteket hallok az udvarrol.Mar talatam az eggyik vodor viragfoldemet kiboritva.A szaradni hagyott ruhakat a foldre dobva.De meg el nem loptak semmit.

Kimenni felek,a ferjem nem veszi komolyan,mert ha otthol van akkor nem tortenik semmi.A rendorseg meg nem foglalkozik ennyivel.

Kezdek felni,mar nem merem az ablakokat nyita hagyni ejjelre,barmilyen forrosag van.Egyebkent ez egy kis falu,Vamospercs,nem olyan nagy a bunozes!

En csak le szeretnem leplezni,hogy a ferjem komolyan vegyen,mit tehetek?

(bocsanat,nincs modom most ekezetekkel irni)

27N


2011. júl. 14. 20:39
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
En arra gondoltam,hogy kiszorok valami homokot,a haz korul a betonra,es akkor legalabb meglatom,hogy kutya vagy macska vagy ember vagy mi.Csak maceras este kiszorni,reggel felseperni,mert ugye nem minden este van ez,meg mar elore latom a ferjemet,ahogy rohog rajatm
2011. júl. 15. 14:38
 12/16 anonim ***** válasza:
100%

10:55

Hát úristen, nálunk fordítva lenne apát foglalkoztatná ez jobban, mint engem. Régen bejött hozzánk egy emberke és járkált az udvarunkba, nézelődött, látni lehetett a lábnyomát a ház mögött az udvaron..De egyszer apa rárontott olyan tésztagyúrós bottal XDDD amikor épp jött ki a műhelyből, és azt se tudta merre szaladjon ijdetében :D Kiugrott a kapun apa meg vagy 3 utcán át kergette, de az beugott egy másik házba ahol volt vagy 3 németjuhász + kijött az ugatásra a gazdája szal kicsit megszívta :D Ja meg poénnak: itt hagyta a bicóját a tuja tövében, amivel érkezett, és távozni akart, dehát nem jött össze:D Azóta is ott rohad hátulxd

2011. júl. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
De miert ment be az a ficko nalatok?ki akarta nezni mit lopjon?vagy vannak olyan idiotak akik masnal szeretnek nezelodni ejszaka?
2011. júl. 16. 19:44
 14/16 anonim ***** válasza:
marha egyszerű csajok. egy olcsó éjjellátó kamerát vegyetek. de ha ki van világítva az udvar, akk csak egy sima kamerát el kell rejteni....de mondjuk akk már webkamerával is meg lehet oldani csak egy jó hosszú USB kábel kell....:D
2011. júl. 16. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim válasza:
kedves kérdező, a liszt jó ötlet,de ez hosszútávon nem müködik gondolj bele minden reggel fölseperni,maradj szerintem a kameránál,és az ajtó fölé szerelhető csengők mellett,de emellett nem árt a nyujtófát a párna alá tenni..mert ebben a világba mik meg nem történek,főleg ha egyedül vagy otthon a gyerekel..!!
2011. júl. 18. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Hát igen nézelődött, hogy mit vihetne el, vagy hát nem tudom nem kérdeztem meg tőle :D
2011. júl. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!