Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan leplezzem le mit tegyek?

Hogyan leplezzem le mit tegyek?

Figyelt kérdés
Van egy olyan érzésem , hogy a párom egy kicsit férelép és szeretnék erről jobban megbizonyosodni ötletek
2011. szept. 14. 13:40
1 2 3 4
 1/34 anonim ***** válasza:
nem szép dolog de nézz bele a telefonjába.
2011. szept. 14. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/34 anonim ***** válasza:
76%
Egyszer lesd ki merre jár munka után, esetleg fogadj magánnyomozót, vagy egy ismerőst, aki kifigyeli. A kémkedés viszont nagyon ciki.
2011. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/34 anonim ***** válasza:
100%
miből gondolod, hogy félrelép? Milyen jelek vannak?
2011. szept. 14. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/34 anonim ***** válasza:
Mi az hogy kicsit? Hogy lehet kicsit félrelépni? vagy megcsal vagy nem. De miből gondolod ?
2011. szept. 14. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/34 anonim ***** válasza:
100%
Az rendben van, hogy kinyomozod, de ha már úgysem bízol benne, számít egyáltalán az eredmény? Ha megcsalt, úgyis vége az egésznek, ha pedig nem, akkor értelmetlen a kapcsolat, mert úgysem fogsz benne sosem megbízni, ha már nyomoztál utána. Márpedig egy nyomozgatós ember sosem képes leállni, sosem képes teljesen megbízni a párjában.
2011. szept. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/34 anonim ***** válasza:
100%
honnan tudod hogy félrelép?
2011. szept. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/34 A kérdező kommentje:
furcsa telefonok bent voltam a fürdőbe pakoltam a mosógépbe meghallottam hogy csörög a telefonja kimentem a nappalis konyhába elbujtam a mosogatógép mellé mintha a fazekakat pakoltam volna és azt nem hallottam hogy kivolt rákérdeztem utána hogy kivolt az zavarba jött és azt mondta senki ilyen 2 órákkal később jön haza sexben is olyan furcsa kifordított pólóba jött haza és ez már elég nyom nekem ahoz hogy tudjam hogy itt van valami de előttem tök álszent meg minden de én ezt érzem hogy megcsal meg kiforditott poló? nem végez koszos munkát szóval még átöltöznie sem kéne és valameik nap is rögtön ment fürdeni még puszit se adott csak megrohamozta a fürdőt
2011. szept. 14. 14:20
 8/34 anonim ***** válasza:
Hogy lehet kicsit félrelépni? Egyébként nézz bele a telefonjába. Szemétség, de ez van.
2011. szept. 14. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/34 anonim ***** válasza:
100%
Vacsora közben minden átmenet nélkül tedd fel neki a kérdést. A reakciója mindent elárul. (a telefont szerintem azonnal törli, részletes számlát meg csak az kérhet akinek a nevén van)
2011. szept. 14. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/34 A kérdező kommentje:
A telefont átkutattam amíg fürdött az ég világon semmi sem volt benne én nem értem már ezt az egészet vagy én vagyok a hülye vagy ezek nem is jelek? áh komolyan mondom nem értem nem kicsit na csak ugy irtam már kezdek begyogyózni rákérdezni nem nagyon merek
2011. szept. 14. 21:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!