Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Azt hiszem ejszaka valaki...

Azt hiszem ejszaka valaki jarkal az udvarunkon, hogy leplezzem le?

Figyelt kérdés

A ferjem sokat van ejeli muszakban,mert mentos,csak en es a lanyom vagyunk itthol.Reggelre a csukott kert ajtok kinyilnak,a tyukol ajtaja nyitva van.(100% hogy bezarva hagytam)Lepteket hallok az udvarrol.Mar talatam az eggyik vodor viragfoldemet kiboritva.A szaradni hagyott ruhakat a foldre dobva.De meg el nem loptak semmit.

Kimenni felek,a ferjem nem veszi komolyan,mert ha otthol van akkor nem tortenik semmi.A rendorseg meg nem foglalkozik ennyivel.

Kezdek felni,mar nem merem az ablakokat nyita hagyni ejjelre,barmilyen forrosag van.Egyebkent ez egy kis falu,Vamospercs,nem olyan nagy a bunozes!

En csak le szeretnem leplezni,hogy a ferjem komolyan vegyen,mit tehetek?

(bocsanat,nincs modom most ekezetekkel irni)

27N


2011. júl. 14. 20:39
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
lődd seggbe légpuskával
2011. júl. 14. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim válasza:
100%
É is igy vagyok teljesen,csak én 16 vagyok és én is a környező faluban lakok......Éjszaka lépteteket hallok,dübögést,csöszögést,apukámnak szóltam mindig ki is ment de senki nem volt ott,és semmit nem loptak el, a szüleimm nem veszik komolyan...
2011. júl. 14. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 Lonelinessandpain ***** válasza:
Nocsak nocsak,kicsi a világ :)
2011. júl. 14. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
miert?
2011. júl. 14. 20:50
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is,pici faluban lakom.Anyuék egész éjjel hangosan tévéznek meg nincs ablak a szobájukon.Én meg nem tvzek,utcára néző ablakom van,már 2x is olyan 01-02 óra közt mászkált itt valaki.A kisajtónkat hallottam h nyilik,a kiskutya ugat,és aztán a házajtó is nyilik.És valaki nagyon sunyin valami világitó akármivel sattyog :/Én meg be a takaró alá mozdulatlanul. Nagyon megijjedtem,anyuék meg csak kinevetnek.Azt mondják,h akkor miért nem mentem ki,és lepleztem le? :/
2011. júl. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Lonelinessandpain ***** válasza:
Pércsi vagyok én is :D Komolyan
2011. júl. 14. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Mondom, szerzel egy légpityut vagy sokkolót és letepered.
2011. júl. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Húzz ki egy vékony damilt és a végére tegyél valami csengő féleséget
2011. júl. 14. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy maradj fent este, vagy amikor szoktad hallani akkor gyorsan szaladj az ablakokhoz (ne húzd le a redőnyt) és nézd meg mi/ki az. Lábnyomokat nem látsz? Pl a homokba vagy valami?
2011. júl. 14. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim válasza:

20:44-vagyok

az este is hallottam,de féltem ki menni...csak a fürdőig mentem ahol felgyujtottam a villanyt erre valami dübögést hallottam,apukám kinézett,utána három virágcserép le volt esve és a kuka is felvolt borulva....nem tudom mit tegyek a szüleim most sem veszik komolyan azt mondták csak a kutya volt.......!

2011. júl. 15. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!