Kezdőoldal » Otthon » Kert » Az udvarunkon már napok óta...

Az udvarunkon már napok óta tapasztalom hogy 2-3cm fekete színű giliszta/féreg van. Felmásznak a falra meg minden hova, ha eltaposom akkor büdös lesz tőle, mi lehet ez mivel tudom őket kiirtani és honnan jöhetnek?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 14:58
 1/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg a vaspondró lehet. Irtása megoldható tíz liter vízhez adott egy liter ecet és két kiló só keverékével.
2011. okt. 25. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Szerintem is a vaspondró....


Undorító dögök... Viccesek amúgy, mert ha arrébb hajítja az ember, tényleg úgy koppannak, mintha vasból lennének.


Láttam már őket járdaátépítéskor a járda rései alatt, gazoláskor a gaz gyökerei között, virágültetéskor szintén a talajon kövek közt vagy fatörzsek mellett.


És mennek ősszel be a résekbe. nekünk nincs alapozva a házunk, és a nem felújított helyeken bemásznak, és bent a meleg szobában is porszívoztam össze már nem egyet. parketta és fal közt elő tudnak jönni, meg ilyen helyeken... Szerencsére bent megdöglenek hamar és nem lepnek el...

2011. okt. 25. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
undorító a házba is bemásznak? hogyan lehet irtani őket? károsak az emberre?
2011. okt. 25. 15:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Vaspondró. Nagyon vigyázzatok vele, még a vakolat alá is befészkelhetnek. Minél előbb kezdjétek meg az írtást! Gazdaboltokban tudnak rá vegyszert adni. Ha beírod a vaspondró szót a keresőbe, egy csomó találat lesz.
2011. okt. 26. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!