Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hétvégén találkozok egy...

Hétvégén találkozok egy lánnyal akit a neten ismertem meg, mit tegyek hogy ne legyenek kínos csendek?

Figyelt kérdés
egy lánnyal aki haverbarátnőm,de nem úgy nem ismerem hogy full idegen,mert hallottam már róla. de azt akarom. neten teljesen más beszélgetni mint élőben,és azt akarom hogy jófejnek tartson.
2011. júl. 14. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Beszélj,mind1 mit,csak lökjed neki :D Csak azé ne ilyeneket hogy pl.Úristen láttál volna reggel,olyan fejem volt mint a lokneszi szörnynek :O De azért hagyd szóhoz jutni,és a legfontosabb,kérdezz is,legyél érdeklődő.És ne kezdj el hencegni,meg ne nagyon feltűnően ints oda a csajismerősöknek :D
2011. júl. 14. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

köszi.:)

de jó lenne valami hülyeséget csinálni,van valami ötleted?:) na nem komplet baromságot,ilyen "csajosat" x'ddd

2011. júl. 14. 22:03
 3/7 anonim ***** válasza:
Vidd el mondjuk fagyizni vagy menjetek el vásárolni,tom hogy hülyeség,de egy lányt általában nehéz elrángatni a sok kis apróság mellől.Főleg ha ezek karkötők,nyakláncok,gyűrűk,hajcsatok.Meg ha te fizetsz,akkor a legérdekesebb.Mondjuk mond azt h épp akarsz valami karkötőt,csuklópántot venni,és ha akar menjen veled.Vásárlás közben lehet sztem a legjobban megismerni 1 lányt,milyen a stilusa,stb :D
2011. júl. 14. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
de az a baj hogy akkor találkozunk amikor nincsenek nyitva a boltok.kérlek segíts!
2011. júl. 14. 22:11
 5/7 anonim ***** válasza:
Este? Hát az a legjobb :DD
2011. júl. 14. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
nem.olyan napon amikor nincsenek nyitva a boltok :/
2011. júl. 14. 22:15
 7/7 anonim ***** válasza:

Akkor menjetek el pl strandolni,már ha van közel hozzátok ilyen hely,vagy valami gyümölcsösbe :D

Vagy csak szimplán valami szép helyre,parkba menjetek,ahol jókat lehet dumálni

én pl falunk lakok,itt csomó jó hely van :) Am hány éves vagy?

2011. júl. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!