Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jövő hétvégén megyek először...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jövő hétvégén megyek először a barátomhoz, először találkozok a szüleivel. Mire figyeljek?

Figyelt kérdés
17évesek vagyunk, barátomnak én vagyok az első. A szülei 50 felett vannak. Mire kell odafigyelni? Mit szeretnek/utálnak a szülők ilyen helyzetben? Pl. ne legyek bunkó, fogadjam el ha megkinálnak vmivel, beszélgessek vwelük.. Ilyen dolgok mik vannak még? Mikor a barátom jött hozzám, hozott nekem bonbont, nekem mit kellene vinnem? Szülők vagy hasónló helyzetben lévők, help:D köszi
2010. okt. 24. 17:41
 1/6 anonim ***** válasza:

illedelmes bemutatkozás kézfogással. a kézfogás határozott legyen és ne egy légyfingnyi kis gyenge szar. a határozott kézfogást sokan értékelik. mosolyogj sokat, várd meg míg ők kérdeznek előbb és azután beszélj. válaszolj lényegre törően. maradj önmagad. csak és kizárólag önmagadat add. ne légy bunkó.

többet nem nagyon tehetsz.

2010. okt. 24. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:

peldaul, ha ettetek, mivel hogy ebedet kesziteni fog biztosan a baratod anyukaja, szoval ha kesz vagytok az evessel, kerdezd meg hogy segitsek valamit? elmosogassak?

ez be szokott valni, ilyenkor azt lassak hogy te milyen illedelmes vagy, es segitokesz, stb. remelem tudtam valamenyit segiteni sok sikert

2010. okt. 24. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
na smároljatok a szülei előtt ne másszatok rá egymásra, légy visszafogott tündéri kislány, mint amikor anyukádat szokta megkérni h engedjen el külföldre.
2010. okt. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szia,

előttem szólok jól leírták,mást nagyon nem tehetsz.

Még annyi,h ha nagyon ragaszkodsz ahhoz,h vigyél valamit,akkor készíts valami kis szolid aprósüteményt vagy kis muffinokat :)

2010. okt. 24. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nagyon figyelj arra hogy iledelmesen mutatkozál be egy kis aproságot ilik vinni ajándékba gobndolok itt pl virágra vagy akár sütire brobálj természetesen viselkedni amilyen vagy ne játszd meg magad semmi esetre se.Azon kivül ha láttod hogy kicsit régimodi gondolkozásuak hanyagold az olyan témákat amikhez mondjuk ők lehet nem tudnának hozzászolni ha megkinálnak vmivel persze illik elfogadni beszélgesél velük nyugodtan! 1 a lényeg ne izgulj!
2010. okt. 24. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Légy önmagad.De az első benyomás nagyon fontos.Vigyél pl virágot vagy csokit az anyukájának,bort az apukájának.Kérdezd meg,hogy segíthetsz e valamit.Ne izgulj,nem lesz semmi baj.
2010. okt. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!