Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hétvégén találkozok először a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hétvégén találkozok először a barátom legjobb haverjával, hármasban. Adjak neki puszit? Úgyértem : illem szempontjából.

Figyelt kérdés
Hármasban: barátom, haverja meg én
2008. dec. 10. 17:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Én amikor először találkoztam a pasim legjobb barátjával, kezet fogtunk,bemutatkozunk és ő hajolt puszit adni. szóval szerintem fogjatok kezet,aztán figyeld a reakciókat. ha úgy látod hogy ő is benne van egy baráti pusziban,akkor hajrá. szerintem simán mehet. :)
2008. dec. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amikor én találkoztam a barátom legjobb barátjával én is hasonlókon izgultam... Én adtam mert szerintem ez egy kedves gesztus... de a legjobb barátja is így gondolta. nálam nem igazán mutatkoztunk be mert már sokat hallotunk egymásról nem igazán volt illetlen dolog azért mondtam a nevem:P Szerintem adhatsz puszit nyugodtan:)
2008. dec. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mikor én először beszéltem a barátom legjobb haverjával, adott puszit, szóval szerintem nyugodtan!
2008. dec. 10. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Na már miért ne!?

Egy puszi nem megcsalás attól még nembiztos,hogy ágy lessz a vége!!!...

2009. aug. 16. 01:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!