Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Aki esetleg szintén olvasta...

Aki esetleg szintén olvasta ezt a történetet, nem tudja, hol találom meg a neten?

Figyelt kérdés
Anno régebben ismerőseim közül vki kilinkelte fbra, de ennek már van jo másfél éve is talán. Elkezdtem olvasni, nagyon megtetszett. Eléggé erotikus töltetű maga a sztori, viszont a mű alapja nekem nagyon tetszett, vannak benne elég romantikus részek is :) Egy csajrol szolt, aki fogadott a barátnőivel. A fogadás annyi volt, h elmentek szorakozni és csak ugy le kellett smárolnia egy hapsit a csajnak. Miután ez megtörtént a csaj kiviharzott a szórakozóhelyről. De aztán jött a bibi, ugyanis nyárra munkát kaptam egy cégnél és ez a pasi lett a csajszi főnöke. Persze a végén (jópár bonyodalom után) egymásbaszerettek és a hapsi megkérte a lány kezét :) Ja még annyi rémlik, h a csaj a 2 barátnőjével együtt el akart menni egy világkörüli utra, de végülis aztán nem ment, mert a pasival maradt. Ugy rémlett, h a Melleslegen olvastam, de ott hiába kerestem, nem találtam :/ Aki esetleg tudja melyik ez a story és hol tudnám ujra elolvasni, lécci irja meg , ezer köszönet érte :)))
2011. júl. 14. 23:20
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!