Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Utálom ha ilyeneket mondanak,...

Utálom ha ilyeneket mondanak, még viccből se mondjanak ilyet, soha senkinek, nektek mi a véleményetek erről?

Figyelt kérdés
ma azt mondta egyik haverom hogy a rák enné ki a beled,és azóta úgy félek de komolyan,amúgy is hipohonder vagyok,mit csináljak hogy ne aggódjak? utálom,és félek hogy azért mert mondta bekövetkezik,amúgy is rettegek ezektől a betegségektől,és még sok mástól,és isten adja hogy ne legyen semmi ilyenem,de annyira félek,ti mit szóltok ha ilyeneket mondanak?mert én rühellem,ilyennel viccelni se szabad.
2011. júl. 15. 00:34
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Annyira tiszteletlenek vagytok. Leírta, hogy hipohonder.. szerintem meg te nem tanultál biológiát. Igen, sajnos vannak ilyen emberek, akik mindent komolyan vesznek és elhiszik, de csak az olyat ami számukra rossz, ilyenek pl: a betegségek. Bebeszélik maguknak, nagyon sokan vannak így. Nem tudtátok, hogy minden fejben dől el? Ha kitűzöl magad elé egy valós célt, és elhiszed sikerülni fog... Na de visszatérve a betegségre, kedves kérdező ne aggódj semmi bajod nem eshet :) Próbálj meg nem foglalkozni vele, kösd le magad valamivel, menj el bulizz egyet a barátaiddal, és ne aggódj annyit :)
2011. júl. 15. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
velem is van olyan hogy ha mondják hogy pl ez az anyajegy de fura lett,egyből aggódom,de aztán nincs vele semmi,csak én félek hogy komoly a baj,vagy ha fáj a fejem egyblő azt hiszem hogy agydaganatom van,mamám is ilyen,tőle örököltem,és azért aggódom ez miatt mert utálom ha valaki ilyeneket mond,köszi a válaszokat,remélem soha nem lesz ilyen betegségem!
2011. júl. 15. 14:28
 13/13 anonim ***** válasza:

Én nem szólok semmit,én rögtön pofán verem.Nekem olyankor mindegy hogy az illető 2-szer nagyobb nálam,én akkor is nekimegyek.

17/F

2011. júl. 15. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!