Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy ha "meleg"...

Miért van az, hogy ha "meleg" gyanús topikba írok, rögtön lehurrognak?

Figyelt kérdés

Nem szólok be bunkón csak megkérdezem,hogy miért erőlteti ezt a sokak által undorítónak talált dolgot.

(mármint a reklámozást).Egyből jön a lepontozás,homofóbozás stb...


2011. júl. 15. 09:36
1 2
 11/12 davide01 válasza:
100%
Én biszexuális vagyok és szerintem azért mert ahogy megírod azt vesszük észre h rosszat akarsz és ne haragudj ránk légyszíves mert ez a természetes hogy félünk a heteróktól hisz tudod miket csinálnak (tisztelet a kivételnek) szerintem ezt a problémát úgy tudnád a legjobban orvosolni ha oda írnád a válasz elejére h nem bántásból vagy rosszból írod.Ne. rosszból írtam:D és azt se felejtsd el h a B*zi szó bántó szóval kérlek mellőzd ha eddig nem tetted ezek után már csak az fog b*sztatni aki szellemi fogyatékos:D
2015. ápr. 19. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
Így négy év után vonjuk le a következtetést, hogy a válaszokra adott százalékok nemhogy alátámasztják a kérdező felvetését, hanem egyenesen cáfolják. A kérdező egy olyan világban akar élni, ahol 100%-ban egyetértenek vele, és ha nem így van, akkor hisztizik.
2015. ápr. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!