Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Egy Fanni nevű csajt hogy...

Egy Fanni nevű csajt hogy képzelnétek el?

Figyelt kérdés
Ha pl. egyik ismerősöddel beszélgetnétek egy számodra ismeretlen Fanniról, hogyan képzelnéd el a külsejét?
2009. ápr. 1. 13:03
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szőke, vékony, mosolygós. Nem tudom miért, pedig nem is ismerek szerintem egyet sem.
2009. ápr. 1. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%

Hát nekem 2 variációm is van:

1.) ha negatívan beszélnek róla, akkor: szőke, duci, elkényeztetett

2.) ha úgy beszélnek róla, mint egy barátról, akkor: szőke, szép, jó alakú lány jut eszembe:D


Ez talán azért van így, mert 2 Fanni ismerősöm és az egyik ilyen, a másik olyan:D

2009. ápr. 1. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
89%
Barna,hosszu,egyenes hajunak.Magasnak es csinosnak:).Olyan kislanyosnak inakbb semmi felekeppen sem emonak vagy fiusabbnak..
2009. ápr. 1. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Maga a Fanni név nekem kedves, lányos, szeplős és csintalan.
2009. ápr. 1. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

Lehet eltér a véleményem a többi válaszadóétól, de nekem a Fanni névrõl inkább duci, mogorva lányka jutna eszembe.

Nem ismerek egyetlen Fannit sem, de nekem ez a kép ugrik be a Fanniról :)

2009. ápr. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
57%
Nagyon alacsony, vékony, kislányos, szőke hajú.
2009. ápr. 1. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Alacsony, vékony, göndör barna haj, nem túl szép arc és test. Nincs Fanni ismerősöm, ez most csak így első gondolat volt.
2009. ápr. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Oks, köszi! Még ha van tippetek írjatok!

Nos én is Fanni vagyok, leírom én hogy nézek ki;

középhosszú barna, göndör haj, vékony testalkat (nem szálkás) és (lehet kicsit ego leszek) szép arc.

Még írjatok lécci!!

2009. ápr. 2. 16:36
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekem egy kis nyafka elkényeztetett pénzes kis majom jut róla eszembe, aki folyton nyafizik... Csak azért merem így ócsárolni a nevet, mert engem is így hívnak XD Nem illik hozzám...
2009. júl. 9. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem egy magas szőke fehérbőrű. mert engem is fanninak hívnak és így nézek ki:D
2010. márc. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!