Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 19F vagyok, szivesen barátkozn...

19F vagyok, szivesen barátkoznák fiukkal ( nem vagyok búza csak egyszerüen nincsenek barátaim ) vajon találok barátokat?

Figyelt kérdés

van itt olyan aki rendőr vagy rendőrnek készül ? vagy jár konditerembe vagy küzdősportozik ?

teljesen magamba fordultam, már nincs kedvem éllni se, senki se törődik velem, régi barátaim elköltöztek jó messzire vagy 360 fokba megváltoztak , általános iskolás koromból barátok nem lettek, nem is voltak, középsuliból szintúgy ( 5 osztályom ahol most vok )


senki nem értékel, senki nem értékeli a kultúrámat, az illedelmességemet és inteligenciámat, senkitől se kapok boldog szülinapot , vagy boldog ujjévet üzenetet és fáj, legbelül


nincs senkivel elmenni bulizni, leszámítva pár alkoholistát a faluból, egy ember sincs olyan akivel 100 % osan kijönnék akivel egyezik a gondolkodás menetemaki kiállna értem, aki felköszöntete stb....


aki jár ilyen cipőbe irjon privit vagy ide....


pestől 70Km re lakok észak fele


2011. jan. 30. 03:04
 1/3 anonim ***** válasza:

hogy érted nem értékelik a kultúrádat?

nem vagy magyar vagy mi?

2011. jan. 30. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kedves válaszolo ezt ugy értettem hogy , én segitek a elesetteken ők nem, én köszönök az ő szüleiknek ők az enyéimnek nem.... és ehez hasonlok...
2011. jan. 30. 16:03
 3/3 anonim válasza:

Fogsz találni. Sajnos manapság egyre kevésbé divat a jólneveltség, és egyre kevésbé értékelik.


Van hobbid, vagy valami, ami érdekel? Keress egy internetes fórumot a témában, általában, hacsak nem a meditációról van szó, a fórumtagok néha találkoznak személyesen is.


Én például rendszeresen szoktam találkozni pár régi Mercedes mániás idiótával.


Mivel motorozom is, motorosokkal is össze szoktam futni, dumálni, stb. Mindegyikőjüket motoros fórumon keresztül ismertem meg, évekkel ezelőtt. Aztán találkoztunk személyesen is.


21F

2014. jan. 25. 02:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!