Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Orrműtét 16 évesen? Lehetséges...

Orrműtét 16 évesen? Lehetséges? Hány éves kortól engedett? Ez is csak 18?

Figyelt kérdés
Szasztok,nagy problémám van az orromal,sajnos apa orrát örököltem és hozzú magas és a tetején van egy pukli,rühellem az orom,sokak szerint szép,és ettöl különleges az arcom,de engem nem érdekel,minden képemen látszik ha oldalról vagyok le fényképezve és rettentően kicsi az önbizalmam ez miatt,kerülöm hogy valaki oldalról lásson....:(
2011. júl. 17. 20:09
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Nem azért javasolják, hogy várj az ilyenekkel 20-25 éves korodig, mert ezek ők olyan jót szórakoznak, hanem mert addig még változik a fejed, és ha belekontárkodnak, előfordulhat, hogy eldeformálódik.
2011. júl. 17. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

> rettentően kicsi az önbizalmam ez miatt,

> kerülöm hogy valaki oldalról lásson...

Van nekem egy barátom aki 140kg.

Úgy néz ki mint egy parókás malac.

Mégsincs semmi baja az önbizalmának!

2011. júl. 17. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!