Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Magától engedett le a kerekem,...

Magától engedett le a kerekem, vagy valaki direkt csinálta?

Figyelt kérdés

Egyszer csak leengedett az egyik kerék. Kicsit, nem durván sok, de azért látszott, meg érezhető volt vezetéskor.

De, ami a furcsa, hogy ez csak akkor történt, és azóta nem. Ez már 1 éve volt, és már 1 éve azon töröm a fejem, hogy valami köcsög leengedett belőle, vagy magától eresztett volna le.

De azóta semmi baja.

Meg a szelepsapka is rajta volt.

Azt mondta ismerősöm, hogy lehet, hogy úgy állt a kerék, meg olyan szögben, hogy akkor engedett a szelep.

De 1 éve azóta nem állt volna úgy?

Most valaki megszivatott volna akkor, vagy van ilyen?


2011. szept. 8. 17:28
 1/4 anonim ***** válasza:

ha "szívatni akart volna, kiveszi a szeleptűt és utána csavarja vissza a szelepsapkát!


sztem, min. mennyiségű kosz, porszem stb. került a szeleptű alá, ezáltal nem zárt jól, de a köv. punpálásnál kitisztult a levegő nyomás hatására, és azért jó azóta is.

2011. szept. 8. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Megesik az ilyen, akár vészfékezéstől is ha kicsit megmozdul a gumi.

Nekem kb. 5 perc alatt engedett le annyira, hogy nem tudtam alátenni a gyári emelőt. Szereztem egy krokodilt, lecseréltem a kereket, elintéztem a dolgaimat aztán beugrottam a gumis ismerősömhöz. Behajítottam a kereket a köbméteres víztartályba, egy árva buborék se jött ki belőle. Levettük, kívül-belül átnéztük, sérülés sehol.

Felraktuk, újra kipróbáltuk, semmi. Felnin se deformáció, se korrózió, szelep szintén nem ereszt.

Egyszerűen csak eltűnt a nyomás, mert úgy volt kedve.

2011. szept. 8. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet bizony ,hogy magától enged le a K G. is írta ,hogy a gumi megcsúszhat a felnin! gödörbe állt a kerék ,vagy kövön!
2011. szept. 8. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
És te komolyan 1 éve nem tudod ezen túltenni magad
2011. szept. 12. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!