Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Múltnap éjjel bepiáltam, és...

Múltnap éjjel bepiáltam, és nagyon úgyérzem mintha elrontottam volna a teljes életem ezzel. (Családban) Hogyan fog ez javúlni?

Figyelt kérdés
2011. júl. 17. 23:49
 1/3 A kérdező kommentje:

Tehhát..

Múltnap éjjel ittam, neméreztem semmit.. ittam még rá.

Akkorsem éreztem különöset, de abba hagytam mert eszembe jutott a mérték. Bár azthiszem elég későn.

Ameddig haza értem SEMMI bajom nemvolt, különösen szédültem de ez normális dolog.

Befeküdtem az ágyba, hatalmas hányingerre ébredtem.. és szaladtam a WCre. Ugyan fél órán keresztül anyum végig nézte ahogy fekszek a WC melett mint egy disznó.

ISSZONYATOSAN szégyellem magam, és tudom jól hogy anyum minden szava erről igaz nagyon!

Csak nagyon nagyon elvesztettem a bizalmat tőlük szerintem, mert átnézem a helyzetet az ő szemével és hát nagyon kiinos.

Hogyan fog ez javúlni?

Kérlek a negativ kommentektől mellőzzön mindenki, nagyon remélem hogy egy rendes ember tud egy jó kommentet adni ami megmelengetheti a szivemet.

Köszönöm

15/F

2011. júl. 17. 23:56
 2/3 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, az idő megoldja. Lehet egy ideig nem engednek el szórakozni, de nem soká szemet hunynak felette.

Ők is hánytak jó sokszor, csak nem meséltek neked róla :D

Lehetőség szerint legközelebb ne otthon hányj.

2011. júl. 18. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó szavakat.
2011. júl. 18. 08:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!