Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Nagyon elrontottam a felvételi...

Nagyon elrontottam a felvételit? Magyar 39 pont, matek 14 pont lett és a hozott jegyeim átlaga 3,1 :o

Figyelt kérdés

Egy gimnáziumba rajz tagozatra szeretnék menni. (ezt azért mondom,mert oda nem a legzsenibb diákok akarnak menni, hanem azok akik a rajzban tehetségesek)

Szerintetek van még esélyem,ha a szóbelin nagyon jól teljesítek?

Szerencsére most 12 évfolyamos suliba járok, tehát legrosszabb esetben ott maradok.


2010. jan. 31. 10:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Ez attól is függ, hogy rajtad kívül milyen eredménnyel jelentkeznek még. Ha a többség hasonló pontokat ért el, mint te, akkor jobb esélyed van bekerülni. Persze húzz rá a szóbelire, azzal még sok pontot szerezhetsz, ja, és ne izgulj :-)

Egyébként nem rontottad el, a magyar 39 pont az nagyon jó! A matekhoz meg nincs mindenkinek érzéke, pl. nekem sincs...

2010. jan. 31. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Magyar 39 pont tényleg jó, a matekot meg idén nagyon sokan elrontották, mert elvileg nehéz volt. Úgyhogy szerintem van esélyed, a szóbelin meg légy ügyes :)
2010. jan. 31. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Az iskola oldalán fönn vannak az átlagok.

A magyar átlag 37 lett, a matek pedig 18

Úgy gondolom/azt remélem,hogy akik az átlagot fölhúzzák azok inkább a humán vagy a reál osztályba jelentkeznek.

2010. jan. 31. 11:25
 4/12 anonim ***** válasza:
54%
Ilyen semmilyen szakra mint a rajz simán felvesznek ennyivel.
2010. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Ne izgulj, teljesen jó. Főleg a magyar 39 pont...


A matekot meg sokan elrontották, biztosan felvesznek, ha a szóbelin is jól teljesítesz! Hajrá! :-)

2010. jan. 31. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Ettől most kicsit megnyugodtam.

Harmadik, kérlek ne nevezd ilyen semmilyen szaknak a rajzot! Egyébként ahová menni szeretnék olyan tanterv lesz,mint amilyen egy "normális" gimnáziumban van, csak heti 4 órában tanuljuk a rajzot heti 1 helyett.

2010. jan. 31. 11:36
 7/12 anonim ***** válasza:
82%
Én szerintem meg a 39 pont egy kicsit kevés...
2010. jan. 31. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Ha az átlag fölött van akkor leszarom,hogy kevés-e ^^
2010. jan. 31. 12:55
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly voltam így.Szószerint sírtam,hogy elrontottam a felvételit és nem vesznek fel a szakközépbe,közgázra,mert erős iskola,hiába,hogy nem gimi.

Végülis nekem összesen 100-ból 55körül volt a pontom,az átlagom meg 4,5 és szerencsére felvettek:)


Egyébként ha kell rajzot vinni a szóbelire vidd el a legszebb rajzaidat,de ne túl sokat!Legyél nyugodt,nyílt.Remélem sikerül!

15/L

2010. jan. 31. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Úgy terveztem,hogy kb. 3-4 rajzomat viszem magammal^^

Illően öltözött, mosolygós és udvarias leszek és megpróbálok nem izgulni...xD

2010. jan. 31. 16:35
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!