Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » 23 évesen jöttem rá mi a...

23 évesen jöttem rá mi a helyzet, hogyan szeretnék élni, eddigi életemet elrontottam, mit tegyek?

Figyelt kérdés

23 éves informatikus srác vagyok, barátnőm csak egy volt másfél hónapig, ki is rúgott. Eddig nem adtam magamra, barátaim se nagyon vannak, a lányok, és úgy ámblokk senki nem érdeklődik igazán irántam, csak az idősebb korosztály, de szerintem ők is csak udvariasságból. 4 évig éjjel nappal játszottam, önző egoista voltam előtte is, emiatt középsuliban sem szerettek, sőt kiközösítettek, se általánosban, se középsuliban nem szeretett senki.

Elég magamnak való voltam. Nem tudtam hogy mit szeretnék az életben csinálni, úgy jól elvoltam... Napi 12 órákat játszottam, és konkrétan ejtettem mindenre, és mindenkire, persze csajozni próbáltam, de ez így kissé gáz volt. Kinézetem átlagos, de nem edzettem az évek során semmit, így kb elfúj a szél, nincs izmom, mivel számítógépes játékokhoz az nem kell.

Egyszer aztán elérkezett a pillanat, úgy 2 évvel ezelőtt amikor felfogtam mekkora szarban vagyok, és hogy az élet nem arról kéne hogy szóljon hogy játékfüggő vagyok. Elkezdtem belevetni magam a való életbe, tanulni kezdtem 21 éves fejjel az emberi kapcsolatokat, és mindent, de mindent meg kellett tanulnom, szinte kamasz korról indultam újra. Azonban feltűnt hogy mennyire nehéz, sőt, egyszerűen lehetetlen beilleszkedni, hiszen az oké hogy változtam, de még nem igen értettem szót az emberekkel 1. 2 a lányok többségénél az első benyomás számít, és az emberek 60%a még mindig olyannak akar látni mint amilyen voltam közel 8 évig, emiatt le is ejtenek magasról, még akkor is ha kezdeményező vagyok. 2 év kellett hogy rendbe szedjem magam annyira, hogy már van némi csekély érdeklődés, tudom merre és hogyan tovább, már a hivatásomat is megtaláltam, vannak már barátaim is, de a lányokkal, és a régi ismerőseimmel még mindig nem jutok dűlőre a fenti anomália miatt. Nem jövök rá, mi teszi hatékonnyá az ismerkedést, mi miatt lesz valaki népszerű, és mi miatt szeretik, vagy nem szeretik sokan. Emiatt félek, nehogy új ismerőseimnél bakit dobjak a szénába, és ismét a régi helyzetbe kerüljek.

Hogyan lehetne hatékonyan újrakezdeni, újratanulni mindent?

Alapvetően nagyon hiányzik az emberek társasága, és csak emberek közt érzem jól magam, (nem is tudom eddig mi a ****-ot kerestem gépeknél, és a játékban..)

szeretnék a társaság közepe lenne, és minél több lányt szeretnék bevonzani az ismerettségi körömbe. Nem elcsábítani szeretném őket, csak számukra vonzó életforma, személyiség lenne a cél, hogy ne az legyen hogy miért jó ha ő engem választ, hanem nekem miért jó, ha őt választom. :)

Az élet minden területén elindultak a sikereim, de az emberi kapcsolatok terén nagyon csikorogva indul a vasút, és marha lassan. Minden nap egy szenvedés, és vért izzadok, mire ki tudok hozni valami pozitívat egy kapcsolatból.

Utol érhetem e magam ilyen jellegű lemaradások esetén?

Ha igen mennyi idő?


Továbbá lehet testileg se vagyok a régi, ugyanis 4 éve elég rendszeres dolog a stressz, de lehet hogy immár 8 éve, régen a gépek és a játékok miatt idegeskedtem baromi sokat, most az emberi kapcsolatok, és a kikosarazás miatt.

Ha ilyen téren sérül esetleg a szív, lehet e ezt esetleg valamivel, pl sport kezelni? Vagy ezt a folyamatot vissza fordítani?



Amire szükségem lenne, hogy azt írjátok le mit lehetne tenni, ha lehet kérni, ne azt ecseteljétek hogy óóó de barom vagy XD és olyan gyerekes meg stb.

Ezen már sokat filóztam, de mostmár a megoldáson kéne gondolkoznom, ehhez szeretnék kérni pozitív, előre vívő észrevételeket, válaszokat.

Válaszotokat előre is köszönöm!


2011. júl. 3. 19:25
 1/8 anonim ***** válasza:

sportolj valamit..vagy járj kondi terembe vagy valami..

bulizással hogy állsz?

2011. júl. 3. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
jaa és ne parázz annyira nem vagy még elkésve..:) előző voltam:D
2011. júl. 3. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
bulizni rendszeresen járok, ahogy pénz akad ;) kb minden 2ik héten
2011. júl. 3. 20:31
 4/8 anonim ***** válasza:
Ajanlom hogy kezdj el edzeni a maratoni futasra.Meglatod,mindent maskepp fogsz latni. Tapasztalat,es tudom hulyen hangzik,de komolyan!! Ha hiszel nekem,megvaltozik az eleted!!
2011. júl. 11. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Ahogy olvasom a kérdéseidet, félek, hogy én is ilyen leszek. Mindig a gép, tanulás, takarítás, valahogy nem tudok megváltozni.

16/L

2011. júl. 11. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
pedig kéne :P én most vagyok rajta a változáson, csak egyes embereknek még úgy látszik az a szórakozásuk hogy vissza húzzanak
2011. júl. 17. 13:06
 7/8 anonim ***** válasza:
Na megváltoztál?
2020. dec. 3. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
7/7 dec 03 as hozzászóló meg! De a bulizást nem igazán ajánlom senkinek, marha sok a drog a szórakozóhelyeken, és *** nehéz róla leállni. Hála istennek nem sokáig volt hozzá szerencsém és önerőből álltam le. Teljesen életmódot váltottam, és elszakadtam a gépektől, elkezdtem áruszállítóként dolgozni. Napi több tonnát mozgattam, és így már nem fújt el a szél, na meg a stílusom és a külsőm is sokat változott. Erre sem vagyok már büszke, de voltak olyan hetek, amikor sorba döntöttem meg akit csak lehetett, persze csak lányokat, mielőtt valaki is rosszra gondol. :) Már nem áruszállítózom, tovább léptem. Vissza tértem a szakmámba, ami már csak szakma maradt, és nem játék. Csajozni már nem csajozhatok, különben a kutya melett találom magam. :D Boldog párkapcsolatban élek már évek óta. Most egy teljesen más téma miatt léptem be ide újra, és ha már írtatok hozzá, válaszolok hogy mi lett a sztory vége. :) Az áttörés ott kezdődött hogy elkezdtem a kudarcokat le***ni. Miután kialakult a személyiségem és a magabiztosságom már nem foglalkoztam vele hogy ki mit mond. Hatalmas mérföld kő volt. Azóta már azt is tudom hogy fejjel nyugodtan bele merek ugrani az ismeretlenbe, képes vagyok rá. :) Hasonló az útmutatásom azokfelé is akik hasonló cipőben eveznek. :)
2021. ápr. 26. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!