Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet vegyek?...

Milyen fényképezőgépet vegyek? Canon vagy Panasonic?

Figyelt kérdés
Eddig egy nagyon klassz Canon S5IS gépem volt, amivel nagyon meg voltam elégedve, de sajnos pár napja talán túl erős fény érte, vagy nem tudom, mi történhetett vele, de nem lehet vele vaku nélküli képeket készíteni, mert a kép szinte teljesen besötétedik, mikor fotóznék. Nem tudom, árban egy ugyanilyen gép milyen drága lenne, de nem szeretnék még egy ilyen gépet, mert túl nagy és a cipelése, hordozása eléggé macerás. Egy kisebb gépet vennék, de nem tudom, melyik jó, melyik nem. A Panasonic gépekhez mit szóltok? Max 50 ezer Ft-ot szeretnék rákölteni, többet nem. Kérem, hogy aki tud segíteni, tegye meg, mert elég fontos lenne! Nehezen tudok meglenni fotózás nélkül.. :) köszönöm előre is!
2011. júl. 18. 11:48
 1/2 anonim ***** válasza:

A leírásod alapján Neked egy ilyen gépre lenne szükséged:

COOLPIX S9100 - [link]

Itt a legolcsóbb, de megéri kipótolni az 50-et:

[link]

2011. júl. 18. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Ezt a COOLPIX-et nem ismerem, még nem hallottam róla. Igazából nem véletlenül írtam a fenti 2 márkát, ha lehet, akkor azok közül szeretnék választani majd. Azért köszönöm!
2011. júl. 18. 15:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!