Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » A szobámba pár napja bolhák...

A szobámba pár napja bolhák szálltak meg és már össze vissza csíptek, már kiporszívóztam stb. vettem ilyen Protect Háztartási rovarirtó porozó szert azt pontosan, hogy kell használni?

Figyelt kérdés

ha a kárpitokat beporzom stb. utána lehet a szobába tartózkodni? vagy nem? Ha nem akkor meddig?

Mennyi idő után porszívózhatom össze a port vagy az magától elbomlik vagy mi?


2011. júl. 18. 22:00
 1/6 anonim ***** válasza:

rá van írva minden.

atyaég

2011. júl. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
ha rá lenne írva nem kérdezném!
2011. júl. 20. 12:48
 3/6 anonim ***** válasza:
Pedig rá van írva,ugyanis minden forgalomban lévő terméken kell hogy legyen magyar nyelvű termékismertető!!!!!!!!!!!!!!
2011. júl. 20. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
tény van rajta használati utasítás és még magyar is, de amiket feltettem kérdéseket azokat nem válaszolja meg és interneten se találtam róla rendes leírást és a boltba se tudták nekem megválaszolni, ezért gondoltam, hogy ha valaki már használt ilyet és tudna benne segíteni az segítsen!
2011. júl. 20. 14:08
 5/6 A kérdező kommentje:

sőt interneten olyan is olvastam h elvileg ezek a szerek be vannak tiltva mégis árulják a boltokban pedig nem szabadna, de valahogy leszarják, hogy tiltva van és nincs kellő információ róla! az egy dolog, hogy kéne lenni rajta meg mit szabad mit nem attól még nem biztos hogy úgyis van!

Másképp ha az egyszerű kérdésembe nem tudsz segíteni akkor nem kell választ adni és megmagyarázni, hogy rajta van!

2011. júl. 20. 14:13
 6/6 anonim ***** válasza:

Ne sértegess te kis viráglelkű,mert van képernyőszűrőm!

:DDDD

2011. júl. 20. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!