Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Augusztusba lesz a gólyatáboro...

Augusztusba lesz a gólyatáborom és nagyon izgulok az új emberek miatt. Valami tanács?

Figyelt kérdés
2011. júl. 19. 15:06
 1/9 anonim válasza:
11%
ne menj el
2011. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 ameoland válasza:
ne izgulj. légy önmagad
2011. júl. 19. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Teszto válasza:
ha gimi golyatabor akkor lazulj el és add magad. ugyis kialakulnak a klikkek akikkel el tudsz lenni. ha egyetem akkor csapd szet magad :)
2011. júl. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nyugi, baromira fogod élvezni, nem kell izgulni! Semmi okod nincs rá, az egész azért van, hogy jól érezzétek magatokat és ismerkedjetek! (egy egyetemista srác)
2011. júl. 19. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én már egy éve erre várok, h felvegyenek Szegedre és mehessek gólyatáborba 18/L
2011. júl. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Add önmagad. Legyél nyílt, de legyen tartásod.
2011. júl. 19. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
félsz az emberektől? nem harap senki.
2011. júl. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
én anno a gimis gólyatábor előtt, megkerestem pár embert előtte a neten, akinek tudtam a nevét, pl beiratkozásnál láttam vagy vmi, és felvettem velük a kapcsolatot... így amikor mentem gólyatáborba, volt már 2-3 ember akivel előtte picit chateltem, így könnyebb volt nekem:) de amúgy nem kell tőle félni, légy önmagad, biztos találsz vkit, akivel egy hullámhosszon lesztek, és azt se felejtsd el, h mindenki ugyanúgy izgul, ahogy te, mindenkinek ugyanúgy új a helyzet, a környezet, mint ahogy neked! szal csak semmi para:)
2011. júl. 19. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
vegyél egy jó nagy spanglit, vagy lődd be magad, de pár üveg pálinka is megteszi...
2011. júl. 19. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!