Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Érdemes elmennem erre az...

Érdemes elmennem erre az állásinterjúra?

Figyelt kérdés

Egy hete találtam egy álláshirdetést, ami egy otthon is végezhető munkát hirdetett meg "egészségmegőrzés, környezetvédelem" címen. Pénteken felhívtam a hirdetésen szereplő telefonszámot és megkérdeztem milyen állásról lenne szó, mik a feltételek stb. A hölgy azt mondta, hogy ő semmit nem tud mondani, és, hogy majd a főnök úr élőben felvilágosít. Szerdára, vagyis holnapra kaptam időpontot, de az egész olyan gyanús. Nem kell semmilyen dokumentumot magammal vinni, nem kell szakmai tapasztalat, nyelvtudás stb. Gondolkozom, hogy elmenjek-e, azért is, mivel elég sokat kellene utaznom.

Szerintetek ez "kamu" állás?


2011. márc. 29. 21:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
76%
nem kamu. de gondolom kereskedni kell valamivel. ugyhogy szerintem feleslegesen ne menj el
2011. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez biztos valamilyen ügynöki munka lenne, Zepter, Amway vagy hasonló.
2011. márc. 29. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg valami ügynöki munka lesz. Mi is jártunk már így a barátnőmmel. A telefonban nem mondtak semmit, elmentünk a megadott helyszínre, aztán 1 órán keresztül rizsázott egy pacák, hogy ha ügyesek vagyunk, 200-300.000. - Ft-ot is megkereshetünk. Persze biztosítási ügynökösködésről volt szó. A helyedben nem mennék.
2011. márc. 29. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
igen, és nevetségesen kevés összegért dolgoznál...:S
2011. márc. 29. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Ha nem kell előre fizetned, vásárolnod tőlük valamit, beszerveznek embereket, én megpróbálnám.
2011. márc. 29. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
beszervezned
2011. márc. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Biztos, hogy ugynokoskodes, hazalas. Ha mar nem akarnak semmit mondani telefonon, az eleg furcsa. Nem lehet felhivni es a fonokkel telefonon beszelni arrol, hogy milyen munkakorrol van szo?
2011. márc. 29. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Nem lehet. Elég sokáig erősködtem és kérdezősködtem, de nem mondott semmit. Minden kérdésemre azt a választ kaptam, hogy majd élőben megbeszéljük.
2011. márc. 29. 21:46
 9/16 anonim ***** válasza:
pffff akkor felejtős, engem már próbáltak így csőbe húzni, csak a szüleim beintettek a hölgyeménynek. És még neki állt feljebb, mert féltik a lányukat, hogy nehogy aláírassanak vele olyat, vagy bele kényszerítsék olyanba, amit ő nem szeretne.....
2011. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Próbáld beütni a telefomszámot, vagy a megadott címet valami internetes keresőbe. Hátha kiderül, milyen cégről van szó.
2011. márc. 29. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!