Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Depresszios vagyok? ://

Depresszios vagyok? ://

Figyelt kérdés
Mostanában egyre többet gondolok az öngyilkosságra..Egyre jobban összeomlik az életem.Anya azzal fenyegetőzik hogy lehet elhagy de csak az én életemben mert tönkretesszük egymás életetét és mindig veszekszünk de olyan mértékben hogy én már olyan ideges szoktam lenni hogy remegek ő már össze is esett....Sokszor folyamodok arra hogy vagdosom magam...Tudom hogy ez nagyon rossz és szégyellem is de nem tudok leállni vele.A barátom is olyan mint én őis ilyeneken gondolkozik és mi ottvagyunk egymásnak és támoaszok vagyunk.. :////..A suliban is minden taár kinézett és ki akarnak készoteni az emberek is ellnem vannak és nem tudom mit csináljakk... :/
2011. nov. 9. 20:04
 1/6 A kérdező kommentje:
Ha valaki megkérdezi 14 éves avgyok :)
2011. nov. 9. 20:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Szerintem keress fel szakembert. Amúgy én is sokat gondolok öngyilkosságra, mert mindenki utál, csak én nem vagdosom magam. Interneti tesztek azt írják, hogy én depis vagyok, de szerintem én még ott nem tartok.
2011. nov. 9. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
chhhh internetes tesztben kiderült hogy én egy náci csillámpóni vagyok xDD engem is utál mindenki és én is mindenkit ^^ én akkor vagyok jól ha beszolhatok vkinek próbáljátok ki.....
2011. nov. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Fel a fejjel! :)
2011. nov. 14. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Utolsó előtti, tudom, hogy jó a beszólás, én egyszer beszóltam valakinek, és sokkal jobban éreztem tőle magam.
2011. nov. 14. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen amúgy ha valakinek beszólhatsz az úgy megnyugtat, csak menj ki egy mezőre ahol senki sem hall és ordibálj amilyen hangosan csak tudsz... csak az a baj hogy én ezt sosem tehettwm meg mert nincs ilyen hely
2015. aug. 16. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!