Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Harry Potter 8?! Ezt olvastam...

Harry Potter 8?! Ezt olvastam az egyik újságban:?

Figyelt kérdés

Jön a Harry Potter újabb fejezete!

A Harry Potter írónőjéről, J. K. Rowlingról hosszú hónapok óta nem hallani. Mint kiderült, a legnagyobb titokban elhagyta Londont, és az Ausztráliához tartozó szigetre, Tasmániába költözött. Új, kétszintes háza egy hatalmas birtok közepén áll, melyhez halastó és háztáji gazdaság is tartozik. Rowling azért választotta a világtól távol eső szigetet, mert nehezen viselte a sajtó állandó érdeklődését. ,,Bár világhíres lett, ő maga nem szeret nyilvánosság előtt szerepelni. Most élvezi az új otthonát és a természet közelségét. A lakhelyváltozás jót tett a közérzetének, és megjött a kedve az íráshoz. Jóllehet Rowling megfogadta, hogy a Harry Potter regánysorozatnak nem lesz folytatása, most ezt a döntést felülbírálta. Már neki is kezdett a nyolcadik résznek..." -árulta el egy, az írónőhöz közeli személy.


Nagyon jó lenne(legalábbis én nagyon örülnék, ha tényleg lenne folytatása a sorozatnak). De szerintetek igaz?


2011. júl. 20. 21:38
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
hát igen sajnos minden a pénzről szól de attól függetlenül a harry potter egy nagyon nagyon jó könyv amúgy nekem nem tetszene egy előzmény vagy más szemszögéből az egész:Dha már harry potter akkor szóljon is róla:D
2011. júl. 21. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

pl kedvenc fantasy írómat biztos nem a pénz hajtja elsősorban (Feist)


de Rowling anyut igen

2011. júl. 21. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
de ha elolvasod Rowling életrajzát nem hiszem, hogy csak a pénz, amúgyis igencsak megszedhette magát ha csak a könyvekre gondollunk, + még ott a 8 film, annak a jogai, stb...
2011. júl. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Én olyat olvastam, hogy nagyon sokan szeretnék, hogy írjon és ezért gondolkodik rajta....

Nekem tetszene egy előzményes, mondjuk ha Lily vagy James szemszögéből élik újra, de... szerintem az is jó lenne, ha egy teljesen új történetet adna. Nem muszáj Harry fiának lennie, vagy még kapcsolódnia sem hozzá. A színészek megöregedtek, beleuntak a szerepbe, viszont élveznék egy új dolgot. Más múlt, más személyiség, ellenségnek persze itt is kéne lennie, de minden egészen más lenne, lehet még a suli is! Csak én vagyok az egyetlen aki ilyenre gondolt?

2012. júl. 24. 01:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!