Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tudol szépségtrüköket? Ha...

Tudol szépségtrüköket? Ha igen irj én pl 1 ujságban olvastam ha este bekenem testápolóval a lábam és ráhuzom a zoknit puhább lesz ilyenekre gondoltam

Figyelt kérdés
2011. máj. 12. 20:23
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Ezerféle trükköt lehet találni a neten, belinkelek párat:

[link]

[link]

[link]

[link]


De ajánlom figyelmedbe a helyesírási kéziszótárt és egy kis tanulást.

2011. máj. 12. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

amit én teszek magammal...és talán elfogadható a külsöm...arcom legalábbis szép tiszta:

1. baba szappannal mosom az arcom reggel és este...este egy puha sörtéjű fogkefével átdörzsizem...

2. esetleg picit bekenem az arcom ezután bármilyen krémmel, ha úgy érzem, hogy száraz...amúgy zsíros és száraz, ergo kombinált bőröm van...egyre inkább nem kell hidratálnom mer jo:)

3. mézes-cukros otthon készített bőrradír...

4. sok víz

5.hetente egy nap méregtelenítés...olyankor csak zöldség és gyümölcs...nyersen...

6. tetran gyulladáscsökkentő, ha kijönne vmi pattanás...700-800 ft a gyogyszertárba...de most olvastam, itt, hogy hatásos az étkezési ecet és krém állagú torma (10percig rajtahagyni és lemosni...) az ugyanilyen esetekre...

7. az egész testem baba szappannal mosom..rettentő sima és tiszta a böröm mindenhol..nem csak az arcomon...

8. formára szedett szemöldök és minden nap szemöldök festés...sima szemhéjporral...ha a szemöldököm rendben és tiszta az arcom akkor smink se kell:):):)...

9. minél kevesebb alapozó és egyéb kencefice...gondolok itt a pattanástalanitó hidratáló ilyenolyan börre kenhető nem házi dolgokra...én egy időbe nekiálltam mindent magamra kenni...csak gyürött, és pattanásos lett az arcom...cseppet sem volt szép..miota ezeket nem használom, csak azt amit feljebb leírtam, semmi gondom nincs...sőt...ilyen üde, friss és tiszta sose volt az arcom, pedig a pórusaim nagyon tágak...


egyelőre ennyi jutott eszembe:):):)

22L

2011. máj. 13. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

tudOL XDD

Am itt van egy link ahol sokat olvashatsz erről:

[link]

2011. máj. 13. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
hát nekem sajnos nem nagyon van időm tanulni,családi kok miatt!!ezt is gyorsan irtam be mert már utánna mennem kellett!!
2011. máj. 13. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!