Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi alapján lehet következtetni...

Mi alapján lehet következtetni egy írásból az illető nemére? :D

Figyelt kérdés

Magyarul; ha láttok egy írást (neten), honnan tudjátok/sejtitek, hogy az egyed, akitől származik milyen nemű? Remélem, érthető.

A kérdést azért tettem fel, mert már sokan írták itt is pl. a kérdezőnek, hogy 'te nem lehetsz lány, a lányok nem így fogalmaznak' vagy hogy 'egy fiú nem így ír'. Hát akkor hogy?:D


2011. júl. 21. 19:07
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%
Érzésre. Pl én látom, hogy Te lány vagy.
2011. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
Szerintem fiú vagy!
2011. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
A fiúk csúnyán írnak. A betűik távolabb vannak, másfajta nagyságúak. A lányoké rendezett, szép.
2011. júl. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim válasza:
90%
Te tuti hogy lány vagy, a fiúk változóan az a baj, személyiségtől függ, de kevesebb fura smile-t írnak,köszönésnél nem szijja vagy ilyesmi.
2011. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Szerintem az első mondatban lány vagy, a másodikban fiú. xD
2011. júl. 21. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
A fiúk és a lányok gondolkodásmódja különbözik. Az írásuk meg a saját gondolkodásmódjukra van felépítve. Sokszor kitűnik egy-egy írásból, hogy férfi vagy női logikája van a szerzőnek, de nem mindig lehet biztosra menni. Érik néha meglepetések az embert. Téged is a korábbi válaszolók közül sokan néztek lánynak. Én ezt nem tartom valószínűnek, mert logikát keresel olyasmiben, ami inkább érzésre működik. A lányok általában jobban tájékozódnak ezen a területen, nincs szükségük a számukra kissé idegen logikára.
2011. júl. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 A kérdező kommentje:

Bár a kérdés szempontjából lényegtelen a nemem, leírom, hogy lány vagyok, mert nem szeretném, ha továbbra is találgatnátok.

19:17 válaszát azért nem tudom hova tenni, mert nem írtam se 'szijját' se 'fura smileyt'. A ':D' egy mezei hangulatjel, eddig azt hittem, unisex.:D

19:26 elmélete pedig vagy máris megdőlt vagy kivételes eset vagyok. Igen, valóban logikát keresek ebben, mint általában mindenben. Talán pont ezért tartanak fiúsnak a környezetemben élő emberek (ha a te szavaidra alapozunk).

Na, most, hogy ezt tisztáztuk, reagálnátok az eredeti kérdésre is? Megköszönném.:D

2011. júl. 21. 19:40
 8/19 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet megállapítani biztosan. Pl. az én írásom általában összeszedett, mégis srácból vagyok... remélem ez válasz a kérdésedre.
2011. júl. 21. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
Valamint, hogy ha lány vagy, és logikát keresel mindenben, akkor igazán írhatnál privibe, ha gondolod.
2011. júl. 21. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
Szóhasználat, és vannak bizonyos tipikus férfi vagy női vélemények, megfogalmazások.
2011. júl. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!