Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Mi alapján lehet következtetni...

Mi alapján lehet következtetni egy írásból az illető nemére? :D

Figyelt kérdés

Magyarul; ha láttok egy írást (neten), honnan tudjátok/sejtitek, hogy az egyed, akitől származik milyen nemű? Remélem, érthető.

A kérdést azért tettem fel, mert már sokan írták itt is pl. a kérdezőnek, hogy 'te nem lehetsz lány, a lányok nem így fogalmaznak' vagy hogy 'egy fiú nem így ír'. Hát akkor hogy?:D


2011. júl. 21. 19:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
Szerintem te egy hibrid vagy!
2011. júl. 21. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:

GeriBoss; eddig én is így gondoltam, de már érdekel, van-e alapja az efféle találgatásoknak. Írnék én, de nem hinném, hogy nincs jobb dolgod a 13 évesekkel való társalgásnál.:D

20:02, ezt kifejtenéd bővebben? Fel tudnál hozni egy példát?

20:08, köszönöm.:D

2011. júl. 21. 20:16
 13/19 anonim ***** válasza:
ezt szerintem lehet tudni, nem tudom miből, esetleg a megfogalmazásból, stílusból
2011. júl. 21. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
Igen, lehet, hogy van jobb dolgom, az egyik az, hogy logikus barátnőt találjak, amúgy nem tudtam, hogy hány éves vagy, de írásaid alapján nem 13-nak tűntél (jó értelemben). Szóval bocs, meg minden, nem pedofilkodásnak szántam :)
2011. júl. 21. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:

Valamiért eddig senki sem annyinak nézett, amennyi vagyok.xD

Nincs gáz, gondoltam, hogy erről van szó.:D

2011. júl. 21. 22:49
 16/19 anonim ***** válasza:

"19:26 elmélete pedig vagy máris megdőlt vagy kivételes eset vagyok. Igen, valóban logikát keresek ebben, mint általában mindenben. Talán pont ezért tartanak fiúsnak a környezetemben élő emberek (ha a te szavaidra alapozunk)."


19:26 vagyok. Ha jobban megnézzük, amit itt kifejtettél, akkor nem dőlt meg, csak nem talált. Mint fent is írtam, fennáll a tévedés lehetősége.

19:26-ban a kérdésedre is válaszoltam :) Azt tartom, és a 20:02-es válaszolóval is egyetértek. Vannak gondolatmenetek, témák, szóhasználatok, vitastílusok, amelyek TIPIKUSAN, de nem kizárólagosan jellemzőek egyik vagy másik nemre.

Biztos módszert csak egyet ismerek: ha lehúzom a bugyid, és megnézem, mi van benne. Ez azonban a mostani helyzetben nehezen kivitelezhető, és eleve több információt használ fel, mint amennyire a kérdésed vonatkozott.

2011. júl. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 A kérdező kommentje:
Elhiszem, hogy vannak, de mik azok?:D El nem tudom képzelni...
2011. júl. 21. 23:47
 18/19 anonim ***** válasza:
15 év múlva simán fogod látni, 25 év múlva méginkább. :)
2011. júl. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 A kérdező kommentje:
Na, erre kíváncsi leszek.:D
2011. júl. 22. 16:42
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!