Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik terhességi héttől...

Hányadik terhességi héttől lehet következtetni arra a baba UH-os méretei alapján, hogy kb. mekkora súllyal fog megszületni?

Figyelt kérdés

Nekem a 24. héten 664 g volt a babám. Ebből lehet már előrejelezni valamit, vagy meg kell várni a 32. heti UH-ot?

Van erre esetleg valamilyen kalkulátor?


2010. ápr. 13. 08:35
 1/7 anonim ***** válasza:

Sehanyadiktól, hiszen a kalkulátor és számítások azt mondják meg, hogy mekkora lehet, ha a kiírt időben születik.

De a baba bármikor megszülethet, ebben az esetben természetesen nem akkora lesz, mint a kalkulált...

2010. ápr. 13. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyetlen becslés se ad pontos adatot. épp emiatt nagyon sok helyen nem is veszik figyelembe a becsült súlyt. Emellett meg ha van is súlybecslés, akkor se biztos, hogy a baba minden héten ugyanannyit hízik, hisz az egyéni eltérések pont az utolsó hetekben ütköznek ki.
2010. ápr. 13. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Csak úgy érdekelt volna, hogy kb. mekkora lesz a baba! :) De úgyis akkor derül ki az igazság, mikor megszületik! :)

2010. ápr. 13. 08:43
 4/7 anonim ***** válasza:

Itt van egy kalkulátor, de ugyanolyan alapokon számol, mint az uh-s súlybecslés, tehát elég pontatlan, de érdekességnek nézegetheted:)

[link]

ҝ

2010. ápr. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia!én leirom az én példámat,kisfiam 24 hetesen:860 gramm,32 hetesen:2318gramm,36 hetesen:2968gramm,szülés elött 1 nappal:3218gramm.Majd másnap megszületett 4070 grammal.Jó mi?Semmenyire nem lehet ebből következtetni,hogy mekkora lessz a babó,én most tanultam meg,pedig már 3-ik gyerköc.
2010. ápr. 13. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
nekem a 39 héten 3000grammot tippeltek,és 40+1 napon szültem 2980 grammal.
2010. ápr. 13. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, ezek szerint semmi sem biztos addig, míg elő nem jön a csöppség! :) Nincs más hátra, várni kell türelemmel.
2010. ápr. 13. 15:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!