Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Télen születettek! Ti is...

Télen születettek! Ti is utáljátok hogy télen van a szülinapotok? :S

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 12:20
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Én tavasszal születtem,viszont a húgom dec. 19.-én.Ő egyrészt szereti,mert általában a közeli karácsony miatt dupla annyi ajándékot kap,viszont nem szereti,mert nem tarthat szülinapi bulit,mert mindenki karácsonyozik. :S
2011. júl. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Igen is, meg nem is. Sz@r, hogy sosem volt még bulim, még a 18.-on sem, de jó, mert csak ez, meg a karácsony miatt várom a telet
2011. júl. 23. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Én is azért utálom mert sose tudtam még normálisan megünnepelni a barátaimmal, pedig 21 éves vagyok már:S

Az ajándékok engem nem érdekelnének, csak egyszer meg tudnám normálisan ünnepelni... De ugye ott a Karácsony, Szilveszter, senkinek nincs ideje még egy szülinapi bulira is :S Azt meg úgy nem szeretem, amikor azt mondják h hát szilveszterrel együtt meg karácsonnyal együtt megünneplem. A szülinapomnak rólam kellene szólnia, engem kellene ünnepelni, nem akarom összevonni olyan ünneppel, amikor tudom h igazából úgyse miattam van az egész hanem azért mert az egész világ ünnepel...

2011. júl. 23. 12:44
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát igen, meg a lakásban nem tarthatok bulit, a kertben meg hideg van olyankor. Meg nem is tudnám mikor tartani, mert nekem karácsony elött 1 nappal van a szülinapom, de igazából nincsenek barátaim, inkább csak haverok meg ilyenek, azok meg úgy se jönnének el karácsony elött
2011. júl. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
én nyáron születtem, de ismerősöm télen. azt mondja, ő nagyon szereti. nyáron meg bepótolja a szülinapi buliKAT. :D:D
2011. júl. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Hogy érted hogy bepótolja? :D Nyáron tartja meg a szülinapját utólag vagy mi? :D Nekem tuti azt hinnék hogy csak az ajándékra hajtok úgyhogy az kizárva :S :D Meg hát úgy lenne a jó hogy akkor kéne ünnepelni tényleg amikor van. De tényleg nem is lehet ilyenkor annyi embert bezsúfolni egy szobába vagy lakásba... Nyáron meg olyan jó grillezéseket lehetne szervezni meg strandolós szülinapi bulikat :(
2011. júl. 23. 12:55
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten szeretem hogy télen születtem... Sose volt a bajom az hogy nem tarthatok bulit. Mindig megoldottuk... Gyerekként főleg szerettem. Dec 6 Mikulás,Dec 10 névnap Dec 15 szülinap...és hagy ne folytassam... Én kifejezetten szeretem,hogy téli gyerek vagyok!!! Nem is hogy téli,hanem hogy decemberi :)
2011. júl. 23. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
örülök, hogy te szereted :) Bárcsak tudnék neki én is örülni. :)
2011. júl. 23. 13:01
 9/11 anonim ***** válasza:

Januári vagyok, - január eleje - nekem nem okozott soha gondot, szeretek is téli lenni :) Kicsi koromban mindig volt hóember-építés a szülinapomon, szánkóztunk, korcsolyáztunk. Néha még ma is :)

Aztán idővel felfedeztük, hogy milyen jó, jöhet a mézes pálinka, forralt bor, forrócsoki, és a rumosmeggyes-tejszínes csokitorta. Meg a sült alma.

Sosem éreztem hátránynak, hogy januári vagyok. Kicsit rajtad is múlik, ha eddig nem sikerült belőle semmit kihoznod.

2011. júl. 23. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 lorus válasza:
51%
A nővérem októberi, én decemberi, a húgom nyári. Mindig irigyeltük a húgomat, mert nyáron született. De én már megbarátkoztam vele és különben is a tél a kedvenc évszakom. A nagyi mindig mondta anyának, hogy tartsuk egybe a karácsonyt és a szülinapomat és a rokonok is akkor jöjjenek de anya (szerencsére) sose egyezett bele.
2011. júl. 25. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!