Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Ma délután meghalt Amy Winehou...

Maryjane89 kérdése:

Ma délután meghalt Amy Winehouse énekesnő kábítószer túladagolásban. Ti mit gondoltok a szenvedélybeteg sztárokról?

Figyelt kérdés
2011. júl. 23. 20:36
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
lesz*rom,az ő dolguk,hogy teszik tönkre az életüket
2011. júl. 23. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
Nem értem, hogy miért kellett így végezni az életét. Nagyon tehetséges énekes volt de a drog tönkretette. :'(
2011. júl. 23. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én nagyon szomorú/ideges voltam mikor meghallottam, csak néztem.. nagyon sajnálom, én szerettem. És egész délután mindenki Rehab vicceket tesz ki facebookra/youtube videóihoz, ilyeneket mondanak egyesek h 'már megint meghalt egy drogos' meg hogy 'hát nem vagyok meglepődve'... hát ez azért undorító. Néhány embernek komolyan nincs esze.. semmi vicces nincs abban ha valaki meghal.. főleg, hogy az elmúlt 10 év egyik legtehetségesebb énekeséről van szó.. csak belegondolni is hihetetlen mennyi sikert érhetett volna el.. nagyon nem volt itt az ideje. És lehet, hogy voltak problémái de nem volt rossz ember. RIP Amy.
2011. júl. 23. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem azért,de jó dolgában nem tudta,hogy mit csináljon...Nem értem az ilyen embereket meg van mindene,bármit megtehet,erre tönkre vágja magát drogokkal...Igazából nem tudom sajnálni...
2011. júl. 23. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
46%
Teljesen egyet értek Ezellel, jó dolgukban már nincs mit csinálniuk....
2011. júl. 23. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
36%
Igazából én Amyt sajnálom valamilyen szinten, mint embert. Nem ismertem egyáltalán, a zenéjét sem ismerem, de ilyenkor belegondolok a gondolataiba, vajon minden napja őrlődéssel telt? Küzdelemmel? Ha igen, akkor sajnálom. Ha nem, ha csak üresen élt, és semmi komolyabb gondolat nem fordult meg a fejében, akkor különösebben nem. Én ilyenkor azt nem szeretem, hogy túl van dramatizálva a helyzet, meg amit a média csinál. Nem első alkalom, hogy az eddig drogos, alkoholistának nevezett sztárokból, haláluk után hirtelen meg nem értett zsenikké válnak. Persze azok a rajnogók sem jobbak, akik úgy csinálnak, mintha a családjuk halt volna meg, de hát az az ő dolguk.
2011. júl. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :'( imádtam..nem tudom elhinni
2011. júl. 24. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
de nem abban halt meg..nem találtak semmi drogmaradványt sem arra utaló jelet a lakásában...
2011. júl. 25. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

csak a speed tud szívmegállást produkálni mert néha szedett, és amit nem szabadott volna hogy rá ivott

Nehéz túladagolni magad olyan lágy droggal mint, a kokain, extasy, speed

Heroint meg nem használt, szóval nyílván való hogy nem is így halt meg.


Sajnálom, de nem lehet már mit csinálni

2011. júl. 26. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

..mint kiderült, nm találtak halálakor Amy szervezetében drogot...

magányos volt, teljesen védtelen a médiával és a közönséggel..

nem volt egy normális ember a közelében, aki komolyan foglalkozott volna vele..úgy értem aki tanácsokkal látta volna el, hogy kell a médiát, az embereket kezelni..az a sok szörnyű fotó amit megjelentettek róla, felháborító... egyszerűen nem tudta magát megvédeni ..hogy ne másszanak a képébe, hogy ne lessék minden pislogását stb..stb..

nagyon tehetséges volt... volt egyénisége, stílusa..érzékeny emberként , magárahagyatottan nehéz a rivaldafényben mindenki kény kedvére kiszolgáltatottan állni...

ítélkezni könnyű...segíteni és megérteni már nehezebb...

2011. aug. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!